Sen dom

Budowa, remonty, wyposażenie

Sen dom

Postautor: Rucen » 14 marca 2018, 22:14 - śr

Mam do was pytanie odnośnie budowy domów. Ostatnio słyszałem takie określenie jak sen dom i zastanawiam się co ono dokładnie znaczy. Czy ktoś z was mógłby mi to w jakiś przystępny sposób wyjaśnić?
Rucen

Re: Sen dom

Postautor: Marysia_89 » 29 lipca 2018, 14:41 - ndz

Wydaje mi się, że jest to dom całkowicie drewniany - letniskowe albo całoroczne. Glównie chyba korzystaja z nich firmy turystyczne

------------------------------------
klik klik
Marysia_89

Postautor: Anitka33 » 06 listopada 2018, 22:58 - wt

Też słyszałam, że są to domki w pełni drewniane, najczęściej właśnie letniskowe. Generalnie to bardzo fajnie jest mieć taki domek, bo można go albo wynajmować albo mieć stałe miejsce na wakacje :) Sama bym chciała sobie coś takiego wybudować i nawet szukałam już działek nad morzem, z dala od dużych aglomeracji miejskich gdzie miałabym ciszę i spokój. Trzeba tylko zaprojektować taki domek, znaleźć ekipę budowlaną i zadbać o tak istotne sprawy jak chociażby ogrzewanie oraz szamba betonowe. Można wtedy spokojnie sobie jeździć tam na weekendy od wczesnej wiosny do późnej jesieni.
Anitka33

Postautor: onaion » 18 listopada 2018, 23:46 - ndz

Anitka33 pisze:Trzeba tylko zaprojektować taki domek, znaleźć ekipę budowlaną i zadbać o tak istotne sprawy jak chociażby ogrzewanie oraz szamba betonowe. Można wtedy spokojnie sobie jeździć tam na weekendy od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Skoro już wspomniałaś o szambach betonowych, to jakich producentów takich zbiorników możecie polecić? Ja trafiłam na bardzo atrakcyjna ofertę producenta WĘGLOBUD na stronie www.zbiornikibetonowe.net.pl. Spodobało mi się to, że do produkcji takich szamb używa się tam wysokiej klasy betonu, a dodatkowo jest na takie zbiorniki udzielana aż sześcioletnia gwarancja. Nie trzeba się też martwić o transport oraz montaż, ponieważ również leży to po stronie producenta. Jeśli ktoś z Was planowałby więc zamówienie takiego szamba, to myślę, że ta oferta powinna go zainteresować :)
onaion

Postautor: bura_g » 29 maja 2019, 11:32 - śr

Przy takich domkach świetnie sprawdzają się eko pompy ciepła :)
Nie trzeba się wtedy martwić dużymi rachunkami.
bura_g

Wróć do Wszystko dla domu