Powiększenie kawalerki.

Budowa, remonty, wyposażenie

Re: Powiększenie kawalerki.

Postautor: Madziulek321 » 20 kwietnia 2018, 11:32 - pt

Moi znajomi mają w swojej kawalerce wydzieloną przestrzeń do wypoczynku i tę do przyjmowania gości za pomocą światła - nas kącikiem sypialnym mają podwieszany sufit z delikatnym oświetleniem. Myślę że to fajne i dość niedrogie rozwiązanie - wystarczy spojrzeć na pierwszy lepszy cennik sufitów powieszanych.
Madziulek321

Postautor: Stokrotka » 23 kwietnia 2018, 14:39 - pn

mam kawalerkę po wujku, którą będę wynajmować , ale wcześniej muszę zrobić tam generalny remont, bo w stanie obecnym nie daje się do użytku. I w związku z tym mam pytanie, czy ktoś zna może firmę remontową z Chorzowa, która zajmuje się wykończeniem wnętrz?
Stokrotka

Postautor: onaion » 15 maja 2018, 08:44 - wt

Wydaje mi się, że cały sekret tkwi w odpowiednim projekcie. Powierzając go jakiemuś doświadczonemu projektantowi lub architektowi wnętrz i mówiąc mu wcześniej o swoich wymaganiach, możesz spodziewać się spektakularnego efektu. W Warszawie na przykład polecam Ci Panią Alicję Badora - zajmuje się ona projektowaniem pomieszczeń prywatnych jak i publicznych już od kilkunastu lat, więc ma naprawdę spore doświadczenie. Na stronie https://alinabadora.pl/pl/realizacje możesz sobie zobaczyć przykładowe realizacje Jej projektów i sama ocenić ;)
onaion

Poprzednia

Wróć do Wszystko dla domu