Blacha na schody

Budowa, remonty, wyposażenie

Re: Blacha na schody

Postautor: Torl30 » 29 czerwca 2018, 16:16 - pt

Dzięki wielkie za niezwykle i ciekawe porady w tym temacie. Jestem pewien, że mi się one przydadzą, z całą pewnością ;)
Torl30

Postautor: Marcelinka86 » 11 lipca 2018, 11:31 - śr

Jeśli wymyśliliście schody z blachy to pewnie macie też projekt, więc może wrzućcie jakieś zdjęcia, bo wszyscy jesteśmy ciekawi!
Ja ostatnio widziałam gdzieś ogrodzenie z blachy perforowanej i przyznam, że byłam tak zaskoczona efektem, bo było całkiem ok!
Ta firma: http://www.loko.pl/oferta/perforacje na pewno zajmuje się zaopatrzeniem w blachy od wielu lat i ma bogate doświadczenie w produkcji i dostarczaniu blach na wymiar. Skontaktuj się z nimi i wypytaj o ofertę, na pewno uzyskasz wszystkie informacje.
Marcelinka86

Postautor: Mlaskacz » 14 lipca 2018, 20:43 - sob

Blacha może być bardzo gładka
Mlaskacz

Postautor: klopsik » 23 sierpnia 2018, 11:15 - czw

Ja bym raczej skłaniał się ku opcji tego typu jak schody drewniane. Jakoś nie widzę w praktyce blachy na schodach... .
Nie lepiej takie na przykład schody:

Obrazek
Źródło --- zobacz
klopsik

Postautor: dron55 » 20 września 2018, 09:01 - czw

Widziałam u znajomych takie rozwiązanie, ale w wewnątrz, a na zewnątrz nie wiem jak się sprawdzi, ale na pewno da się zrobić tak by było bezpiecznie o każdej porze roku :) Remontując schody nie można zapomnieć o odpowiedniej balustradzie. Do takich schodów na pewno będzie pasować też coś nowoczesnego na przykłada stal nierdzewna lub szkło. Osobiście polecam balustradę ze stali nierdzewnej ponieważ wygląda elegancko i nie wymaga dużo uwagi przy czyszczeniu czy konserwacji ;) U siebie ma taka od, chyba 5 lat i jestem z niej w 100% zadowolona :!: Jak bym musiała wybrać drugi raz to wybrałabym tak samo :)
dron55

Postautor: paniola » 04 lutego 2019, 21:53 - pn

Szczerze mówiąc blacha na schody jakos do mnie nie przemawia. Mi oobiscie bardzo podobają sie szklane elementy w domu. Jesteśmy z mężem na etapie wykanczania domu, przed nami wybór schodów i balustrad. Podoba mi się połączenie białych schodów i szklanych balustrad. Mam zamiar skontaktować sie ze szklarzem http://szklarzokuniew.pl/ Mam nadzieje ze mi cos doradzi co do mojego pomysłu i juz na wiosne bede miała moje wymarzone schody.
paniola

Postautor: bura_g » 13 lutego 2019, 11:01 - śr

A sądzicie o obłożeniu schodów takimi płytkami ceramicznymi? Czy to dobre rozwiązanie w przypadku schodów wewnęrznych?
bura_g

Postautor: xihut » 01 marca 2019, 20:29 - pt

Ważna jest odpowiednia obróbka takiego materiału. Mogę Ci polecić malowanie proszkowe Kraków - z ich pomocą odpowiednio przygotujesz blachę, dzięki czemu będzie ona dobrze wyglądać w mieszkaniu ;)
xihut

Postautor: kitkaja » 11 marca 2019, 19:58 - pn

Tak jak ktoś wyżej pokazał mi się bardzo podobają właśnie takie szklane balustrady. Dodatkowo poszłabym krok dalej i też schody szklane bym zrobiła. Musi być niesamowity efekt. Jak macie w planach takie realizacje to zostawiam wam namiar na sprawdzoną firmę http://szklarzokuniew.pl/
kitkaja

Poprzednia

Wróć do Wszystko dla domu