Przeprowadzka

Budowa, remonty, wyposażenie

Re: Przeprowadzka

Postautor: Stokrotka » 05 grudnia 2018, 17:13 - śr

Korzystał ktoś może kiedyś z tego spisu firm przeprowadzkowych z Warszawy? Warto tam szukać firmy trasnportowej?
Stokrotka

Postautor: gaga12 » 21 grudnia 2020, 16:10 - pn

Można powiedzieć, że przeprowadzka to spore wyzwanie. Jestem zdania, że lepiej takie zadania powierzać profesjonalnym firmom jak Przeprowadzki biur Gdańsk , z których usług mogą korzystać firmy jak i osoby fizyczne. Z wykwalifikowanymi pracownikami, odpowiednimi do tego samochodami pójdzie znacznie szybciej i łatwiej. Tym bardziej, że można liczyć na kompleksowe usługi. Na terenie Trójmiasta nie ma lepszej firmy, ceny też mają konkurencyjne.
gaga12

Postautor: DoGoryPoz » 14 lutego 2021, 09:48 - ndz

Ja polecam firmę GS Przeprowadzki do Niemiec bez stresu, bez problemów i w dobrych cenach. Przeprowadzka była wykonana bardzo dobrze, meble bez uszkodzeń, szybki transport. Polecam
DoGoryPoz

Postautor: Melaska » 19 lutego 2021, 13:02 - pt

Najgorzej z meblami, no i też agd jak lodówka, pralka to większe wyzwanie. Ja to od razu szukałam kogoś do pomocy, też musiałam załatwić transport łóżeczka. Mniejszy mebel, no ale jak się nie ma większego samochodu to ciężko to ogarnąć. Furgonetka Giełda to fajne miejsce na szukania pomocy, można znaleźć tu różne firmy transportowe o różnych specjalizacjach.
Melaska

Postautor: janinka8 » 31 marca 2021, 23:28 - śr

mnie się ostatnio popsuł sprzet, dobrze ze miałam pod reka http://ekspresowy-serwis.pl i naprawiłam swoj ulubiony ekpres...
janinka8

Poprzednia

Wróć do Wszystko dla domu