Strona 1 z 7

Rolety czy zasłony?

Post: 27 października 2017, 20:26 - pt
autor: Rusałka
Hej! własnie urządzam salon i zastanawiam się na co postawić - rolety czy zasłony? Obie opcje wydają mi się fajne. Zasłony ocieplają pomieszczenie i są świetną dekoracją ale trochę gorzej zaciemniają i nie chronią przed słońcem i nagrzaniem. Znów same rolety wydają mi się takie skromne, chociaż jak np patrzyłam na modele z firmy DecoDesign - rolety od nich wydawały mi się bardzo ładne i gustowne. Teraz sporo osób wybiera rolety dzień-noc, wyglądają ciekawie i zastępują z powodzeniem firany. A Wy co macie w swoich oknach? Doradźcie.

Re: Rolety czy zasłony?

Post: 15 listopada 2017, 13:23 - śr
autor: agnes12
jak najbardziej rolety dzien noc

Re: Rolety czy zasłony?

Post: 15 listopada 2017, 15:08 - śr
autor: umsa
Słyszałam, że są świetne. Ja jednak kupiłam porządne zasłony i jestem bardzo zadowolona.

Re: Rolety czy zasłony?

Post: 12 stycznia 2018, 18:47 - pt
autor: dekor_styl
W zależności od tego w jakim stylu zostało dokonane wnętrze pomieszczenia. Dla loft design bardziej pasują rolety, ale klasyczny styl świetnie dopełniają zasłony.

Re: Rolety czy zasłony?

Post: 12 stycznia 2018, 19:06 - pt
autor: Grigoryan4
jak na moje to rolety

Re: Rolety czy zasłony?

Post: 13 stycznia 2018, 16:37 - sob
autor: Hamid12
Według mnie to najlepszym wyborem są rolety. Można zasłonić sobie okno kiedy się chce w prosty sposób. Natomiast z zasłonami jest wiecznie problem i do tego strasznie kurz się na nich osadza. Dlatego według mnie rolety są lepszym rozwiązaniem.

Re: Rolety czy zasłony?

Post: 09 lutego 2018, 15:41 - pt
autor: romek34
Zdecydowanie zasłony, ale tylko kiedy jestes spiochem i szczególnie do sypialni. Ja mam zaciemniające i serio, jest to marzenie dla kogoś kto lubi spać, bo kompletnie niczego nie przepuszczają. Kupiłem w jysku

Re: Rolety czy zasłony?

Post: 10 lutego 2018, 15:48 - sob
autor: onaion
Moim zdaniem dużo lepsze są rolety, a już zupełnie najlepszym rozwiązaniem - rolety zewnętrzne. Stanowią one ochronę nie tylko przed światłem, ale również przed hałasem i ewentualnym włamaniem. Ostatnio nawet czytałam fajny artykuł na stronie http://www.urzadzaniemieszkania.co.pl/ na temat montażu takich rolet ;) Polecam :)

Re: Rolety czy zasłony?

Post: 21 lutego 2018, 16:01 - śr
autor: Jolla84
Hah widzę, że większość jest za roletami i się nie dziwię, bo są dużo dyskretniejsze i ogólnie bardziej funkcjonalne i łatwiej dobrać rolety niż zasłony, na początku roku u siebie wymieniałam rolety kupowałam akurat w rolety.eu bo spodobały mi się takie
Obrazek
Jednolite kolory już mi się trochę znudziły, a te prezentują się u mnie naprawdę fajnie i polecam.

Re: Rolety czy zasłony?

Post: 26 lutego 2018, 14:58 - pn
autor: Zacjol
Bardzo fajne rolety muszę sobie takie sprawić do nowego mieszkania :) Tylko w moim przypadku koniecznie muszą być w kasecie, w innym wypadku kot szybko się z nimi rozprawi.