Rolety czy zasłony?

Budowa, remonty, wyposażenie

Re: Rolety czy zasłony?

Postautor: Ewelina00 » 24 maja 2018, 15:12 - czw

Zdecydowanie zasłony wyglądają bardziej elegancko
Ewelina00

Postautor: Rusałka » 28 maja 2018, 20:45 - pn

A ja Wam podrzucę jeszcze inny pomysł - co powiecie na solidna folia okienna 3m ? Takie folie oferuje firma Morpholims. U nich można wybrać folię w wielu wzorach i kolorach. Folia doskonale chroni przed słońcem a dodatkowo jest świetną dekoracją. Idealnie pasuje do nowoczesnych pomieszczeń.
Rusałka

Postautor: mczay » 26 lipca 2018, 07:15 - czw

U mnie zdecydowanie zasłony i teraz zastanawiam się nad szycie zasłon warszawa aby wszystko wyglądało naprawdę dobrze. Możecie mi coś polecić? Jakie miejsca na szycie zasłon - Warszawa będzie najlepsze? Na początku myślałam, że spróbuję zrobić coś sama, ale wiem, że nie będzie to wyglądało dobrze i nie będzie to wyglądało tak, jak trzeba. Co myślicie? Dajcie znać.
mczay

Postautor: Biała15 » 04 sierpnia 2018, 13:09 - sob

łatwiej będzie Ci podjąć wybór widząc najładniejsze wzory i rolet i zasłon, a tutaj takie znajdziesz https://www.eurofirany.com.pl/ Będziesz na pewno zachwycona wielkim wyborem, na pewno warto będzie Ci zobaczyć co producent Ci oferuje. Po za tym oprócz dodatków do okien możesz znaleźć tutaj całą aranżacje salonu, lub sypialni. Warto sie rozejrzeć i upewnić co możesz tutaj znaleźć.
Biała15

Postautor: Małgorzata999 » 11 sierpnia 2018, 13:17 - sob

Moim zdaniem rolety są bardziej praktyczne, głównie kiedy masz kota w domu))
Małgorzata999

Postautor: Kornik85 » 20 sierpnia 2018, 11:28 - pn

Ja zdecydowanie wolę rolety. : )
Kornik85

Postautor: Ben » 23 sierpnia 2018, 19:05 - czw

Od jakiegoś czas myślałam długo nad roletami. Przeczytałam kiedyś artykuł http://luksusowy-dom.pl/roleta-do-sypialni-urzadzamy-sypialnie/ i przekonałam się, że muszę kupić rolety i założyć je w swojej sypialni. Mam jednak dzieci które lubią dotykać różnych rzeczy, niszczą często dlatego w grę wchodziły tylko rolety w kasecie z prowadnicami. Ta opcja jest dla nas bezpieczna, ponieważ dzieci nie bawią się nie ciągną za rolety. Mamy okna na południe więc w ciągu dnia mamy dużo słońca, które było dla nas męczące. Odkąd mamy nasze rolety juz ten problem zniknął :) Dodatkowo designersko wygląda nasze wnętrze ;)
Ben

Postautor: dron55 » 20 września 2018, 08:14 - czw

RO-LE-TY! :D są super sprawą. właśnie, dobrze zaciemnieją, są wygodne w obsłudze, dodają pomieszczeniu nowoczesności i schludności :) a jeśli chcesz mieć dekoracyjne okno wybierz roletę z fantazyjnym wzorem lub postaw na zwiewną firankę :) ale ja bardziej polecam to pierwsze, przynajmniej w moim przypadku cudownie wygląda i świetnie się sprawdza taka roleta z niecodziennym wzorem :) w zupełności zastępuje szykowne zasłony ;) polecam sklep internetowy sprawdzony przeze mnie https://wolakrakzal.com.pl/rolety/ mają bardzo dużo wzorów i opcji różnych rolet i nie tyko ;)
dron55

Postautor: Magelan60 » 05 października 2018, 06:33 - pt

Cześć, czy Wasze dzieci noszą ubranka z materiałów typu dresówka? Jak oceniacie jakość takich ubranek?
Magelan60

Postautor: EmmiliaF » 07 października 2018, 11:23 - ndz

To juz zależy co wy preferujecie. Ja generalnie jestem bliższa eleganckim firanom i zasłonom, dają one bardzo fajny klimat szczególnei wsalonie. Sama rozglądam się teraz za takimi propozycjami w http://firany.com.pl Mysle ze też jak odwiedzicie salon z takimi produktami to przekonacie się do takiej opcji :)
EmmiliaF

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko dla domu