Mój ogród

Budowa, remonty, wyposażenie

Re: Mój ogród

Postautor: Emilie123 » 28 marca 2018, 09:51 - śr

Potrzebujecie programu do rozliczenia firmy w 3 minuty? Jeśli tak to polecam wejść na https://www.firmino.pl/ksiegowosc-online/ . Osobiście korzystałem z tego programu i uważam, że jest godny polecenia.
Emilie123

Postautor: onaion » 28 marca 2018, 19:54 - śr

W takim swoim wymarzonym ogrodzie na pewno będziesz chciała posadzić piękny trawnik. Tym bardziej, że chcesz mieć ogród typowo rekreacyjny. Na stronie https://www.stukpuk.pl/blog/jak-zasiac-trawe-przed-domem/ znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące posiewania takiego trawnika przed domem - jaką mieszankę traw wybrać, jak przeprowadzić cały proces - wszystko wytłumaczone bardzo dokładnie, krok po kroku, na pewno dasz sobie radę. Na tej samej stronie znajdziesz też porady dotyczące nawożenia i pielęgnacji takich trawników ;)
onaion

Postautor: katarzyna.j » 10 kwietnia 2018, 13:10 - wt

Bardzo ciekawe pomysły i inspirację. Od siebie mogę dodać, że fajnym pomysłem na zagospodarowanie ogrodu jest zrobienie sobie basenu takiego jak tutaj pool-design.pl. Sama zastanawiam się, czy się nie zdecydować na takie rozwiązanie. Martwi mnie tylko to, czy wystarczy mi funduszy na takie remonty.
katarzyna.j

Postautor: Bogini89 » 10 kwietnia 2018, 18:05 - wt

Teraz już ogrody zaczną w końcu ładnie wyglądać
Bogini89

Postautor: Rusałka » 11 kwietnia 2018, 12:09 - śr

Mój ogród póki co nie wygląda najlepiej. CO prawda czas już zacząć wiosenne porządki, tym bardziej że w ostatnich dniach pogoda dopisuje ale ja jakoś nie mam weny. Nie mam też pomysłów na ogród. Zastanawiam się nad skorzystaniem z firmy, która projektuje ogrody oraz świadczy usługi ogrodnicze . Przeglądałam ofertę firmy Marek Gurgul - oni zajmują się kompleksowo ogrodami - od przygotowania działki, przez projekt po założenie ogrodu. Chyba zdecyduję się ma ich usługi, bo sama raczej nie dam rady urzadzić kawałka zieleni.
Rusałka

Postautor: mikolajseo » 13 kwietnia 2018, 21:58 - pt

Fontanna w ogrodzie? Jak dla mnie jest to totalnie niepotrzebne.

czym filmować wesela
mikolajseo

Poprzednia

Wróć do Wszystko dla domu