Awangardowy ogród przy domu

Budowa, remonty, wyposażenie

Re: Awangardowy ogród przy domu

Postautor: forum8 » 23 września 2020, 13:33 - śr

Wydaje mi sie, że jeśli chodzi o taki sprzęt ogrodowy jak na przykład kosiarki trzeba pamiętać, że zawsze może on ulec awarii. Właśnie dlatego warto jest już wcześniej wiedzieć gdzie ewentualnie możecie kupić dobrej jakości i najlepiej oryginalne części do kosiarki jaką posiadacie.

Sklep Nordkraft
forum8

Postautor: buntowniczka90 » 28 listopada 2020, 09:15 - sob

Ja przyznam się, że też nie lubię nudy w ogrodzie. Muszę mieć coś co będzie mnie wyróżniać, nawet w tej kwestii. No i tak się składa, że chyba wiem na co już postawię. A mianowicie na jacuzzi , a'la basen. Super widziałam ostatnio propozycje tego typu rzeczy na stronie hydropool.pl , możecie też się tam rozglądnąć. No z takimi basenami można się pokazać.
buntowniczka90

Postautor: answer » 30 listopada 2020, 18:04 - pn

Ja to aż takiego czegoś to nie potrzebuję, tylko wygodnych mebli na co dzień . W sumie już mam jedne meble ogrodowe upatrzone, ale fakt jest taki, że nie wiem, jak będą się u nas prezentowały. Dlatego będę musiała to po prostu sprawdzić. A potem zdecyduję się na to, co będzie najlepsze. Nie ma pośpiechu, najważniejsze, żebym była zadowolona z zakupów.
answer

Postautor: szczepanska_89 » 30 listopada 2020, 18:48 - pn

Ja osobiście bardzo lubię pracę w ogródku. Wyciszam się przy podcinaniu i sadzeniu kwiatów. Dla mnie to forma relaksu :)
szczepanska_89

Postautor: arek565 » 03 grudnia 2020, 16:10 - czw

A jeśli chodzi o nasionka i roślinki to polecam kupować je w https://panilaka.pl oni mają duży wybór i dobre ceny. Ja już zamówiłam kilka nasiona kwiatów całorocznych. Mi bardzo podoba się ten styl ogrodów jaki opisują na stronie. Taka łąka z kwiatów to coś cudownego i magicznego. Polecam.
arek565

Postautor: Korczyk » 14 stycznia 2021, 11:03 - czw

Na pewno w takim razie przydadzą się jakieś fajne nasiona, na przykład na https://www.sklepdaglezja.pl/category/nasiona sporo zamawiam :) zerknij sobie. O ogród warto dbać bo to wizytówka domu
Korczyk

Postautor: jokoone » 24 stycznia 2021, 18:54 - ndz

Ogród chiński wydaje się awangardowy, wręcz egzotyczny jak na nasze warunki. Ma też swoje zasady. Jak urządzić ogród chiński można przeczytać na https://www.semmelrock.pl/warto-wiedziec/porady-eksperta/jak-urzadzic-ogrod-chinski-zasady-feng-shui-w-ogrodzie/.
jokoone

Poprzednia

Wróć do Wszystko dla domu