Najlepsze okna PCV

Budowa, remonty, wyposażenie

Re: Najlepsze okna PCV

Postautor: buntowniczka90 » 29 czerwca 2018, 10:41 - pt

Hejka a co myślicie o tych okna dachowych https://portalokienny.pl/pol_m_Okna-dachowe-1703.html ? Właśnie szukam czegoś odpowiedniego na poddasze i nie wiem na co się zdecydować. Właśnie wpadłam na tą stronę i ich oferta wydaje mi się całkiem niezła. Ceny mają przyzwoite, a ich okna wydają się być nowoczesne i zawierają nawet nawiewnik. W dodatku mogłabym od razu u nich zamówić rolety do innych okien.
buntowniczka90

Postautor: xihut » 08 stycznia 2019, 10:14 - wt

Ja mogę polecić okna z firmy Drutex - są świetnie wykonane i poslużą Ci wiele lat. Jeżeli szukasz trwałych rozwiązań, to z całą pewnością okna tej marki sprawdzą się idealnie. Mogę Ci polecić zwłaszcza okna iglo 5 z ich oferty ;)
xihut

Postautor: Beowolf » 15 stycznia 2019, 10:55 - wt

Osobiście polecam firmę Atos z Lublina. Mam od nich okna już od 3 lat i nigdy mnie nie zawiodły. Świetna jakość i ochrona przed mrozem/deszczem/sniegiem.
Beowolf

Postautor: Kemny » 10 czerwca 2019, 12:13 - pn

Dla mnie tylko Oknoplast. Ja w swoim domu mam te okna, brat z żoną mają i moi rodzice. Wszyscy zgapiliśmy te okna od rodziców. Oni zrobili badanie rynku stolarki okiennej parę lat temu i wybrali okna Oknoplastu. Ja i brat bez zastanowienia również zdecydowaliśmy się na tą firmę, ponieważ nasi rodzice mają te okna wiele lat, wiemy o nich wszystko i mamy zaufanie do marki. Ja jedynie wybrałem inny model okna bo brat i rodzice mają okna Koncept natomiast ja zdecydowałem się na Winergetic Premium, bo nigdzie nie widziałem tak ładnych okien jak te. Jeszcze w wersji z okleiną Winchester po prostu sztos.
Kemny

Postautor: Rusałka » 28 czerwca 2019, 10:47 - pt

Nie da sie zaprzeczyć, że okna z PCV sa bardzo dobre. Obecnie sa takie technologie produkcji okien dzięki którym można uzyskać nie tylko okna o doskonałych parametrach ale też bardzo estetycznie wykonane. Bardzo solidne okna oferuje sklep NoweOkna http://noweokna.pl/ z Warszawy. Tu możecie zamówić okna znanego producenta firmy Drutex. Na stronie sklepu znajdziecie wszystkie informacje dotyczące poszczególnych modeli okien, znajduje się tam także kalkulator , dzięki któremu możecie wykonać wstępna wycenę interesujących okien.
Rusałka

Postautor: Leno » 10 lipca 2019, 11:00 - śr

Wybór dobrych okien to połowa sukcesu. Bardzo ważny jest też prawidłowy montaż bowiem. Obecnie bardzo często montuje się okna w warstwie ocieplenia. Na czym to polega dowiecie się z artykułu https://oknainternorm.pl/poradnik/monta ... -to-dziala . Ogólnie jeśli chodzi o wstawianie okien to najlepiej powierzyć to fachowcom. Aby okna zachowały swoje parametry a także nie uległy uszkodzeniu (np pęknięciu szyb) muszą byc prawidłowo zamontowane.
Leno

Poprzednia

Wróć do Wszystko dla domu