Najlepsze okna PCV

Budowa, remonty, wyposażenie

Najlepsze okna PCV

Postautor: d3mnik » 05 października 2017, 08:38 - czw

Domatus to przedsiębiorstwo specjalizujące się produkcją okien i drzwi. Trzydziestoletnia obecność na rynku zapewnia wszystkim klientom merytoryczne doradztwo.
W naszej ofercie mogą Państwo zaznajomić się z oknami pochodzącymi z naszej produkcji, stolarką PCV, szeroką gamą parapetów zewnętrznych i wewnętrznych, żaluzjami fasadowymi, wyrobami stolarki aluminiowej, bramami garażowymi oraz całym szeregiem rozwiązań dla budownictwa pasywnego. Nieustannie dążymy do unowocześniania jakości świadczonych usług.
d3mnik

Re: Najlepsze okna PCV

Postautor: marek550 » 17 listopada 2017, 11:52 - pt

a co to są za okna
marek550

Postautor: Rusałka » 08 grudnia 2017, 14:49 - pt

no jak co to są za okna? okna z PCV :) tzw plastiki.
Ja mam u siebie takie tyle, że od firmy Ekoplast http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/ ... stige-plus . Wybrałam takie o podwyższonych parametrach izolacyjnych. Zobaczymy, ile zaoszczędzę na ogrzewaniu w tym roku.
Rusałka

Postautor: onaion » 23 kwietnia 2018, 20:43 - pn

Wybór okien powinien być dobrze przemyślany. Okna powinny być możliwie jak najbardziej energooszczędne (aby nie uciekało przez nie ciepło z pomieszczenia) oraz dźwiękoszczelne (aby nie było słychać wszystkiego, co się dzieje na zewnątrz). My zamawialiśmy nasze okna na http://wawruk.pl/okna/ - jest to sklep, który oferuje okna zarówno PCV, drewniane jak i aluminiowe, wychodząc naprzeciw swoim klientom. W ofercie oczywiście mają okna różnych producentów, więc jest w czym wybierać ;) My zdecydowaliśmy się na okna PCV SCHUCO i tak jak mówiłam - jesteśmy jak najbardziej zadowoleni ;)
onaion

Postautor: Kano400 » 04 maja 2018, 12:29 - pt

Polacy robią świętne okna PCV. Tak ja to widzę.

Postautor: arek565 » 05 maja 2018, 10:38 - sob

Wybor odpowiednich okien do domu jest trudna decyzja. Otoz wazne aby nie kierowac sie tylko cena, bo to nie ona zazywczaj jest wyznacznikiem jakosci . Warto zapytac i zdanie profesjonalistow, popytac w kilku sklepach. Polecam Wam okna Velux, poniewaz sam skorzystalem z ich oferty i jestem zadowolony.
arek565

Postautor: wallisa » 18 maja 2018, 15:39 - pt

Też uważam że jakoś okien jest bardzo ważna, dlatego my przy wyborze kierowaliśmy się solidnym wykonaniem, rekomendacją fachowców ale też wyglądem a te http://www.stolbud.pl spełniają wszelkie nasze oczekiwania
wallisa

Postautor: Balrog9382 » 04 czerwca 2018, 14:50 - pn

Okna PCV to polska specjalność.

Postautor: bura_g » 13 czerwca 2018, 08:33 - śr

Ważna jest nie tylko jakość okien, ale też szyb. Ja zastanawiam się, czy nie zainwestować w takie szyby antywłamaniowe z Bochni - wydają się chronić przed ewentualnym włamaniem w znacznie większym stopniu niż tradycyjne szyby.
bura_g

Postautor: Leno » 25 czerwca 2018, 08:31 - pn

Jeśli chodzi o jakoś okien PCV to jest naprawdę różna i faktycznie wszystko zależy od ceny okna. Ja ogólnie polecam okna plastikowe, jednakże nie sa to okna, które sa niezniszczalne. Co jakiś czas trzeba wykonać wymianę uszczelek czy regulację docisku skrzydła bo okna z czasem przestają byc szczelne. Jeśli chcielibyście skorzystać z usług serwisowych zobacz ofertę firmy Serwis Meteo. Oni zajmują się naprawą każdego rodzaju okien.
Leno

Następna

Wróć do Wszystko dla domu