Instalacja alarmwa w domu

Budowa, remonty, wyposażenie

Instalacja alarmwa w domu

Postautor: maślanka » 04 października 2017, 10:30 - śr

Moi drodzy! Szukam sprawdzonej ekipy w Zielonej Gózre , która ogarnie mi instalację grzewczą w domu , myslalam o firmie alltech co o niej sądzici? Fajna jest? Jak się z ia współpracuje? Czy potrafi odpowiednio doradzic? Może komuś robiła jakąś instalację?
maślanka

Re: Instalacja alarmwa w domu

Postautor: Arancia<3 » 11 stycznia 2018, 11:55 - czw

To grzewcza czy alarmowa? Bo jeśli to drugie, to myślę, że lepiej założyć jakiś bardziej rozbudowany system.
Arancia<3

Postautor: wiktoria » 11 stycznia 2018, 13:06 - czw

W kwestii instalacji alarmowej zastanawiamy się nad zainstalowaniem jakiejś w naszej firmie - dość sporo obiektów produkcyjnych i handlowych. Chociaż z drugiej strony nie wiem, czy jeszcze lepiej nie byłoby pomyśleć nad jakimś czytnikiem RFiD tego rodzaju.
wiktoria

Postautor: bura_g » 24 maja 2018, 09:50 - czw

Jeśli jednak chodziło Ci o ogrzewanie, jak pisałaś w treści, to możesz zerknąć na strony typu taki cennik instalacji grzewczych. Będziesz miała rozeznanie co do ceny i zakresu usług ;)
bura_g

Postautor: Valusa » 05 czerwca 2018, 13:05 - wt

dzięki wszystkim za inspiracje :)
Valusa

Postautor: Stokrotka » 27 sierpnia 2018, 15:20 - pn

Odkąd zrobiłam generalny remont mieszania w Katowicach alarm w domu ma dla mnie pierwszorzędne znaczenie. Boję się złodziei, więc muszę się jakoś zabezpieczyć.
Stokrotka

Postautor: alotjadasg » 10 września 2018, 13:41 - pn

Ja mam w zasadzie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
alotjadasg

Postautor: marciniak » 04 grudnia 2018, 09:28 - wt

Oprócz alarmu warto też wziąć pod uwagę instalację przeciwpożarową. Jest to również ważne, aby zamontować w domu odpowiednie czujniki, na przykład dymu czy czadu. Bez problemu zaopatrzycie się w nie na stronie https://www.sklep-firetech.waw.pl/. Warto się zainteresować.
marciniak

Postautor: arek565 » 04 grudnia 2018, 14:37 - wt

Polecam serdecznie sklep wielobranżowy gdzie znajdziecie praktycznie wszystko zaczynając od kosmetyków oraz od zabawek dla dzieci kończąc na narzędziach i latarkach. Bardzo fajny sklep zajrzyjcie na stronę https://najutro24.pl/Uroda-i-zdrowie-c20 mają ciekawe oferty i teraz też świąteczne promocje. Ja już zamawiałam na tej stronie i jestem zadowolona.
arek565

Postautor: wally » 21 marca 2019, 07:58 - czw

wiktoria pisze:W kwestii instalacji alarmowej zastanawiamy się nad zainstalowaniem jakiejś w naszej firmie - dość sporo obiektów produkcyjnych i handlowych.

Niedawno przeprowadziliśmy się do domku jednorodzinnego i zastanawiam się poważnie nad zainstalowaniem alarmu. U siebie w firmie alarm mam od dawna. Nie wyobrażam sobie innej możliwości. Generalnie na terenie obiektu zainstalowałem kilka dobrych jakościowo kamer zakupionych w sklepie Fonex. Świetnie radzą sobie w ciemności, zapis jest wyraźny. Dodatkowo w samochodach dostawczych są lokalizatory gps. Więcej nam nie potrzeba.
wally

Następna

Wróć do Wszystko dla domu