Strona 1 z 2

Monitoring domu

Post: 01 października 2017, 23:32 - ndz
autor: wertykalny
Jestem ciekaw, czy macie monitoring w swoim domu, albo chociaż pod bramą, czy w ogrodzie? Z jakich rozwiązań korzystacie?

Re: Monitoring domu

Post: 02 października 2017, 12:01 - pn
autor: Jerzy1985
Ja nie mam, ale mój znajomy ma system kamer, a w małym pomieszczonku komputer i coś w stylu pokoju stróża :D Jest w stanie zidentyfikować nawet to, psy którego sąsiada załatwiają się na jego trawnik, więc pod względem bezpieczeństwa to dobre rozwiązanie :)

Re: Monitoring domu

Post: 11 października 2017, 20:58 - śr
autor: maślanka
Ja się właśnie zastanawiam nad instalacją, ale alarmową i cały czas intensywnie myślę nad nią, czy warto... i chyba się zdecyduje bo jednak człowiek czuje się bezpieczniej. Zastanawiam się jeszcze nad firmą, która wykonuje takie instalacje, znajomym robiła alltech właśnie z Zielonej Góry taką instalacje i są zadowoleni z tego.

Re: Monitoring domu

Post: 12 października 2017, 10:02 - czw
autor: Zacjol
U chińczyków można kupić bardzo fajne zestawy. Pytanie ile kamer tak na prawdę potrzebujesz by objąć ich zasięgiem cały teren posiadłości.

Re: Monitoring domu

Post: 22 października 2017, 11:07 - ndz
autor: onaion
U chińczyków? A dlaczego nie w Polsce? Znam bardzo dobry sklep, Zabezpieczenia Poznań, w którym można zamówić sobie najróżniejsze sprzety do ochrony naszego mienia - monitoring analogowy, sieciowy, bezprzewodowy, wideodomofony, systemy p.poż i wiele innych. Ceny wcale nie są wygórowane, a cała oferta bardzo dokładnie opisana na stronie internetowej, więc bez problemu uda się wybrać takie zabezpieczenie, jakie będzie optymalne dla Waszych czterech kątów ;)

Re: Monitoring domu

Post: 07 listopada 2017, 17:19 - wt
autor: misi3k
Hej,
polecam wszystkim świetne miejsce do zamieszkania! Chodzi mi o nowe domy w Warszawie To niezwykłe osiedle położone w malowniczym miejscu obok Parku Natolińskiego ! Całkowicie jest monitorowane 24 H ! Mieszkanie w takim miejscu pozwala czuć się bezpiecznie i komfortowo :)
polecam!!

Re: Monitoring domu

Post: 15 listopada 2017, 09:41 - śr
autor: misi3k
Cześć,
monitoring i system alarmowe to obecnie bardzo potrzebne sprzęty w naszych domach. Chciałbym szczególnie polecić fajny system alarmowy jakim jest Zestaw Dione Basic, zobaczcie sami https://sklep.ochronadione.pl/produkt/z ... one-basic/ systemem można operować przy użyciu telefonu komórkowego, kamery zapewniają dobrą widoczność i dużą szczegółowość. Taki system to gwarancja bezpieczeństwa, zawsze możesz szybko zareagować i wezwać pomoc niezależnie od tego gdzie jesteś. POLECAM :)

Re: Monitoring domu

Post: 15 listopada 2017, 13:24 - śr
autor: agnes12
monitoring i alarmowy system w calym domu na bramie nie zdał egazminu

Re: Monitoring domu

Post: 12 grudnia 2017, 09:02 - wt
autor: henryk-polak-79
Polecam zainstalowanie porządnej instalacji alarmowej. Ja skorzystałem z usług firmy Euromega

Re: Monitoring domu

Post: 28 marca 2018, 10:42 - śr
autor: winko8
Ja oprócz monitoringu i systemu alarmowego w domu mam jeszcze sejf ścienny jeden z najlepszych nabytków w kwestii zabezpieczeń :)