Strona 1 z 13

remont i ocieplenie domu

Post: 12 września 2017, 11:24 - wt
autor: KasiaJo
Hej! Czy ktoś z Was jest w trakcie albo planuje remont domu? My właśnie z mężem skończyliśmy po kilku latach :) Chciałam się podzielić swoimi odkryciami, bo jestem w niebo wzięta! Odkryliśmy świetny pomysł na oszczędzanie w trakcie remontu- co niestety się wiąże z wiecznym wyszukiwaniem odpowiedzi na różnych forach i poświęceniem dużej ilości czasu- ale uwierzcie- to się opłaca :) Po przerobieniu kilku fachowców stwierdziliśmy, że koniec z dawaniem się oszukiwać i zaczęliśmy wszytskie materiały wyszukiwać i zamawiać sami. Co więcej- przez internet! Jest bardzo dużo rewelacyjnych stron których lista jest bardzo długa. Co o tym myślicie? :)

Re: remont i ocieplenie domu

Post: 14 września 2017, 10:31 - czw
autor: marzanna
U wielu z nas remonty właśnie zbliżają się ku końcowi,minął najgorętszy okres remontowy,czyli wakacje.Jeśli robimy już wielkie remonty,wymieniamy okna,drzwi,warto zamiast od razu decydować się na zakup sprzętu,warto odwiedzić kilka stron producentów.To może okazać się tańszym posunięciem.
Jedną ze stron,na której znajdziemy okna PCV,aluminiowe,szeroki wybór drzwi,czyli balkonowe, aluminiowe,a nawet bramy garażowe jest http://www.domatus.pl/pl/

Re: remont i ocieplenie domu

Post: 17 września 2017, 09:16 - ndz
autor: michal962
a ile taki remont kosztuje

Re: remont i ocieplenie domu

Post: 17 września 2017, 22:34 - ndz
autor: Edyta6
To już zalezy od skali remontu i co dokładnie chcemy wykonać. Po wycenę i usługi dzwoniłam do Malhaus http://malhaus.pl/ , bo mam do nich niedaleko. Pracują na terenie całej Małopolski i zajmują się kompleksowo takimi remontami domu oraz instalacjami .Można im zaufac.

Re: remont i ocieplenie domu

Post: 20 września 2017, 20:41 - śr
autor: Piotr5
Najlepiej znaleźć firmę z polecenia, przez internet trochę ryzykowne.

Re: remont i ocieplenie domu

Post: 26 września 2017, 17:21 - wt
autor: Blistka
Warto też zwrócić uwagę na to, skoro była mowa o oszczędzaniu, że nie zawsze tanie materiały sprawdzą się na przestrzeni lat. Na przykład inwestując w dobre okna czy drzwi mamy pewność, że materiał użyty do produkcji jest najwyższej klasy, więc posłużą nam naprawdę latami. Czego o tańszych modelach nie można powiedzieć. Ja też dużą wagę przywiązuję do estetyki, bo jeżeli już remontować to tak, by wygląd potem zachwycał, więc jakość i wygląd to przede wszystkim. Dla osób szukających sprawdzonych okien, drzwi, czy podłóg mogę polecić firmę Ekspol http://ekspol.com.pl/, która posiada asortyment najwyższej jakości.

Re: remont i ocieplenie domu

Post: 27 września 2017, 14:03 - śr
autor: tolka
U mnie to wyglądało tak, że wynajęliśmy z mężem firmę od ociepleń, zajęli się nałożeniem wszystkich elementów - tych siatek, klejów, styropianu tynków itd. wszystko od Caparola. Mąż później tylko sam robił wykończeniówkę i malowanie, tak by trochę grosza zaoszczędzić ;)

Re: remont i ocieplenie domu

Post: 24 października 2017, 16:16 - wt
autor: damian0884
Remont to fajna sprawa, jak się go skończy. Z doświadczenia wiem, że same prace to nie problem. Na rynku jest bardzo dużo ekip, które są solidne i robią na prawdę świetną robotę. Dla mnie największym problemem okazało się pozbycie gruzu i odpadów remontowych. Panowie spakowali wszystko w worki i powiedzieli, że to już w mojej gestii. Moi znajomi mieli podobne doświadczenia. Jak mieli szczęście to pracownicy firmy remontowej znieśli wszystko do kontenera, ale i tak wszystko było na głowie klienta. Miałem farta i udało mi się trafić na firmę, która i wynosi i wywozi. Panowie z Irtran przyjechali, wynieśli worki z 4 piętra bez windy, do swojego samochody, zapłaciłem i już. Polecam ich, będziecie na pewno zadowoleni.

Re: remont i ocieplenie domu

Post: 28 października 2017, 19:32 - sob
autor: onaion
Zgadzam się w 100% . W dzisiejszych czasach internet daje nam nieograniczone możliwości, warto z tego skorzystać. My na przykład jak budowaliśmy dom i szukaliśmy jakiegoś dobrego podgrzewacza do wody, to przeglądaliśmy oferty właśnie w internecie. Dzięki temu trafiliśmy na podgrzewacz - pompę ciepła Ariston (dokładnie ten https://remont.biz.pl/sklep/nuos-evo/17 ... iepla.html), który służy nam do dzisiaj i z którego jesteśmy naprawdę zadowoleni ;)

Re: remont i ocieplenie domu

Post: 08 listopada 2017, 12:03 - śr
autor: maślanka
Przy okazji remontu zdecydowałam sie na wymianę elektryki w domu, czy macie kogoś godnego polecenia? Myślałam o alltech bo moi znajomi korzystali z nich tylko instalację grzewczą im robili. Coś ktoś?