Akcesoria kuchenne

Budowa, remonty, wyposażenie

Re: Akcesoria kuchenne

Postautor: Zacjol » 26 lutego 2018, 14:39 - pn

Tu jest ciekawy pomysł na aranżację małej kuchni. Wszystko co niezbędne do codziennego funkcjonowania się w nim znalazło. To, co pisaliście wcześniej to idealne jego uzupełnienie :)
Zacjol

Postautor: katarzyna.j » 14 marca 2018, 13:44 - śr

ja obecnie szukam jakiegoś sprawdzonego sklepu z akcesoriami do kuchni typu blachy do pieczenia ciast. Znacie może jakiś sprawdzony sklep internetowy, który sprzedaję takie rzeczy? Będę wdzięczna za odpowiedź.
katarzyna.j

Postautor: spicybartek » 23 marca 2018, 00:30 - pt

akcesoria w kuchni to jest w ogóle fantastyczna sprawa :D Można je tak dobrać że odmienią kompletnie styl kuchni :D Ostatnio przekonałem się o tym dosyć dosadnie kupując akcesoria kuchenne na homedome.pl dzięki którym moja kuchnia wygląda teraz świetnie i super się sprawdzają :D jestem z nich bardzo zadowolona i bardzo pozytywnie zaskoczony :D
spicybartek

Postautor: kajkusk » 27 marca 2018, 16:43 - wt

CZEŚĆ
jeśli chodzi wam o sprzęt kuchenny to mogę polecić doskonałe garnki stalowe marki VENICE. Zobaczcie sami http://krajanki.pl/garnki-marki-venice- ... -i-opinie/ można w nich gotować bez tłuszczu i szybko bez utraty witamin :) polecam
kajkusk

Postautor: Sunday665 » 29 marca 2018, 13:18 - czw

Akcesoria do kuchni można wybierać na wiele sposobów. Ważne, by były one praktyczne i dobrze się prezentowały. Dzięki nim można nadać kuchni wyjątkowego charakteru. Ja akcesoria do domu kupiłam na http://pelnykosz.pl/ . Mam zestaw garnków, patelnię i formę do tarty. Bardzo podoba mi się też chlebak z deską do krojenia. Sklep godny polecenia. ;)
Sunday665

Postautor: Devil93 » 18 kwietnia 2018, 13:14 - śr

W każdej kuchni powinno znaleźć się wyposażenie filtrujące. Przeciętnie powinniśmy spożywać około 730 l tego składnika rocznie. Kupując wodę butelkowaną, wydamy średnio jakieś 600 zł w ciągu roku na jedną osobę, więc dla kilkuosobowej rodziny koszt jest znaczny. A po co przepłacać, skoro istnieją takie sklepy branżowe jak Strefa Filtrów https://strefafiltrow.pl/, sprzedające dobrej jakości urządzenia. Wymiana filta choćby dwa razy w miesiącu kosztuje do 20 zł, a starcza dla całej rodziny. Różnica to ponad 200 zł miesięczne. Warto? Sami się zastanówcie.
Devil93

Postautor: monteo » 20 kwietnia 2018, 06:52 - pt

My jesteśmy na etapie poszukiwania płyty grzejnej. Koleżanka bardzo zachwalała markę Candy,postanowiłem sprawdzić. W oko mi wpadła płyta indukcyjna CFID 36 Tak myślę że jak by dokupić do niej elektryczny piekarnik to bedzie fajny komplet.
monteo

Poprzednia

Wróć do Wszystko dla domu