Mały sprzęt AGD

Budowa, remonty, wyposażenie

Re: Mały sprzęt AGD

Postautor: arnold667 » 10 stycznia 2018, 16:34 - śr

a dlaczego tak jest
arnold667

Postautor: legomen » 11 stycznia 2018, 15:51 - czw

Ja ostatnio kupowałem młynek oraz ekspres do kawy Juro w sklepie Sabro. Codziennie piję kawę, dlatego kupiłem nie najtańszy sprzęt, bo nie chcę potem marnować czasu na naprawy i serwisy. 2 dni i już miałem go u siebie w domu. Także polecam:)
legomen

Postautor: kawczan145 » 23 stycznia 2018, 17:34 - wt

Niedawno założyłem firmę. Planuje kupić dla swoich pracowników ekspres do kawy. Zależy mi na tym, by był funkcjonalny i stosunkowo łatwy w obsłudze.
A i oczywiście nie za drogi. Kilka osób zaproponowało mi, by kupić ekspresy do kawy JURA:http://www.sabro.com.pl/
Co myślicie na ich temat? Nie chciałbym wydawać pieniędzy w błoto, dlatego chcę się upewnić. Czekam na Wasze opinie.
kawczan145

Postautor: ziaja03 » 05 marca 2018, 22:29 - pn

Moja siostra kupiła ostatnio odkurzacz do materacy Marki Hoover Ultra Vortex jej córka ma alergie na kurz i roztocza, więc musi dokladnie odkurzać materaz bo w nim jest najwiecej alergenu, Fajna maszynka posiada obrotową szczotkę która dochodzi bardzo głęboko w głąb materaca.
ziaja03

Postautor: SteffAnja » 10 marca 2018, 17:28 - sob

Maly ale jakze wazny :D Ja to nie wyobrażam sobie mojej kuchni bez ekspresu do kawy na przykład. To samo jest z robotem planetarnym ponieważ bardzo dużo gotuje. We wszystko to i parę jeszcze innych rzeczy by się znalazło, musicie wyposażyć swoją kuchnię. Jeżeli szukalibyście odpowiedniego sklepu z takim asortymentem to przeglądnijcie propozycje od Sferis.pl https://www.sferis.pl Z łatwością cały dom tam wyposażycie ;)
SteffAnja

Postautor: Emilie123 » 28 marca 2018, 09:51 - śr

aha
Emilie123

Postautor: Tobi390 » 16 lipca 2018, 13:44 - pn

Ja od jakiegoś czasu tego typu rzeczy zamawiam przez internet. Na tej stronie https://maxelektro.puzl.com/ znalazłem bardzo interesującą ofertę jednego ze sklepów internetowych oferujących urządzenia RTV i AGD w dobrych cenach. Mają bardzo duży wybór i świetną jakość. Jeśli ktoś nie lubi chodzić po sklepach, to rozwiązanie jest dla niego idealne.
Tobi390

Postautor: spicybartek » 04 sierpnia 2018, 21:40 - sob

Moim zdaniem takich rzeczy najlepiej jest szukać na Wassermanie. Cenowo wypadają bardzo fajnie i konkurencyjnie, a poza tym dość szeroki wybór.
spicybartek

Postautor: onaion » 14 sierpnia 2018, 08:57 - wt

Może to nie do końca sprzęt AGD, ale myślę, że warto byłoby tutaj również wspomnieć o dzbanku filtrującym do wody. Ja używam takiego dzbanka już od kilku lat i uważam, że jest to rozwiązanie nie tylko ekologiczne, ale również ekonomiczne, ponieważ pozwala sporo zaoszczędzić na kupowaniu wody w butelkach. Dodatkowo, po przeczytaniu artykułu na stronie https://strefafiltrow.pl/blog/oryginalne-czy-zamienniki-wklady-brita-maxtra/ przestałam kupować oryginalne wkłady do mojego dzbanka i przerzuciłam się na zamienniki, które wychodzą mi dużo taniej, więc udaje mi się zaoszczędzić jeszcze więcej ;)
onaion

Postautor: Agusiek55 » 20 sierpnia 2018, 14:08 - pn

Taki dzbanek to w sumie podobno fajna rzecz, mam taki ale woda smakuje w nim identycznie jak woda z kranu, a w sumie to mnie nie za bardzo przekonuje:P My teraz skupiamy się na wyborze większego AGD do domu. Nasza kuchnia już nie wyglada najlepiej, a w szczególności lodówka. Chcemy kupić już coś porządnego, energooszczędnego. Nie wiem czy słyszeliście o lodówkach z komorą świeżości od Candy. Ciekawi mnie jak rzeczywiście zachowuje się w nich żywność. Szczególnie oświetlenie LED które nie emituje ciepła i pozwala zachować odpowiedni smak i zapach żywności.
Agusiek55

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko dla domu