Przed zakupem auta używanego

Forum o samochodach, motorach

Re: Przed zakupem auta używanego

Postautor: malowanka » 24 sierpnia 2021, 15:39 - wt

Przed zakupem jakiegokolwiek auta warto rozejrzeć się trochę za informacjami,poradami dotyczącymi jego ubezpieczenia. Zrozumiale i dokładnie napisane porady są na stronie Unilink, https://unilink.pl/porady/ubezpieczenie ... y-kierowce
Jest to multiagencja ubezpieczeniowa,ceniona w branży,oferująca kompleksowe ubezpieczenia dla każdego.
malowanka
 
Posty: 24
Rejestracja: 08 marca 2021, 17:53 - pn

Re: Przed zakupem auta używanego

Postautor: kitkaja » 21 września 2021, 12:05 - wt

Przed zakupem auta sprawdź jego historię i przede wszystkim czy ma aktualne badania oraz ubezpieczenie. Jeśli nie posiada to załatw to i nie wyjeżdżaj bez niego w trasę. Duży wybór rozwiązań z zakresu OC i AC masz w tym towarzystwie https://superpolisa.pl/partner/uniqa/ Przede wszystkim zwracaj uwagę na liczbę wykluczeń oraz sumy ubezpieczeń od danych zdarzeń.
kitkaja
 
Posty: 678
Rejestracja: 08 lipca 2018, 12:07 - ndz

Re: Przed zakupem auta używanego

Postautor: Mustella » 12 października 2021, 15:02 - wt

Wiadomo,że auta używane są w różnym stanie,może nam się trafić auto zadbane,ale możemy też stać się posiadaczami auta zaniedbanego i wtedy właśnie warto nieco więcej zainwestować w dobrej jakości kosmetyki by doprowadzić go do porządku.Firma https://ondo.eu/ koncentruje się na produkcji wysokiej jakości marek własnych: Brumm, Sunnycar Detaling, Pulsar, Mobil Medic, Twój Dom oraz imporcie i dystrybucji marek zagranicznych: Petro-Canada, Loxeal, Gunk, Nu Finish, Gemi, Kroon Oil. Oferują kosmetyki samochodowe,kleje,oleje.
Mustella
 
Posty: 57
Rejestracja: 07 lipca 2017, 20:08 - pt

Re: Przed zakupem auta używanego

Postautor: brzózka » 19 listopada 2021, 20:33 - pt

Przede wszystkim trzeba wszystko sprawdzić, głównie oczywiście mechanicznie. Ale wizualnie też fajnie żeby się nam podobał. Chociaż tutaj można naprawić wszelkie rysy czy jakieś uszkodzenia lakieru kosmetykami do tego przeznaczonymi. Zerknij sobie na Jak przygotować samochód na wiosnę , znajdziesz wiele ciekawostek odnośnie pielęgnacji samochodu.
brzózka
 
Posty: 179
Rejestracja: 16 listopada 2017, 16:47 - czw

Poprzednia

Wróć do Rozmowy o motoryzacji

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika