Przed zakupem auta używanego

Forum o samochodach, motorach

Re: Przed zakupem auta używanego

Postautor: malowanka » 24 sierpnia 2021, 15:39 - wt

Przed zakupem jakiegokolwiek auta warto rozejrzeć się trochę za informacjami,poradami dotyczącymi jego ubezpieczenia. Zrozumiale i dokładnie napisane porady są na stronie Unilink, https://unilink.pl/porady/ubezpieczenie ... y-kierowce
Jest to multiagencja ubezpieczeniowa,ceniona w branży,oferująca kompleksowe ubezpieczenia dla każdego.
malowanka
 
Posty: 22
Rejestracja: 08 marca 2021, 17:53 - pn

Re: Przed zakupem auta używanego

Postautor: kitkaja » 21 września 2021, 12:05 - wt

Przed zakupem auta sprawdź jego historię i przede wszystkim czy ma aktualne badania oraz ubezpieczenie. Jeśli nie posiada to załatw to i nie wyjeżdżaj bez niego w trasę. Duży wybór rozwiązań z zakresu OC i AC masz w tym towarzystwie https://superpolisa.pl/partner/uniqa/ Przede wszystkim zwracaj uwagę na liczbę wykluczeń oraz sumy ubezpieczeń od danych zdarzeń.
kitkaja
 
Posty: 659
Rejestracja: 08 lipca 2018, 12:07 - ndz

Re: Przed zakupem auta używanego

Postautor: Mustella » 12 października 2021, 15:02 - wt

Wiadomo,że auta używane są w różnym stanie,może nam się trafić auto zadbane,ale możemy też stać się posiadaczami auta zaniedbanego i wtedy właśnie warto nieco więcej zainwestować w dobrej jakości kosmetyki by doprowadzić go do porządku.Firma https://ondo.eu/ koncentruje się na produkcji wysokiej jakości marek własnych: Brumm, Sunnycar Detaling, Pulsar, Mobil Medic, Twój Dom oraz imporcie i dystrybucji marek zagranicznych: Petro-Canada, Loxeal, Gunk, Nu Finish, Gemi, Kroon Oil. Oferują kosmetyki samochodowe,kleje,oleje.
Mustella
 
Posty: 55
Rejestracja: 07 lipca 2017, 20:08 - pt

Poprzednia

Wróć do Rozmowy o motoryzacji

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron