Jaki samochód kupić?

Forum o samochodach, motorach

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: sweet_november » 26 listopada 2020, 18:54 - czw

Ja na przykład ma Opla Astre IV 1.6 i bardzo sobie chwalę. Wybrałem opcję zakupu od dealera w leasing https://carberry.pl/brand/Opel/Astra Polecam każdemu, kto nie chce przepłacać, a mieć prawie nowiutkie auto z gwarancją pochodzenia. Jest wiele modeli do wyboru, także każdy znajdzie ten swój wymarzony ;)
sweet_november

Postautor: windofchange » 29 listopada 2020, 11:37 - ndz

A ja powiem dokładnie jaki. Nowy! Nowe auta są bezawaryjne, a jak coś się zepsuje to masz gwarancję. Najlepsza możliwa opcja. Do tego jak trafisz np na wyprzedaż rocznika, jak ja w Toyota Bank, to masz nowe auto niewiele droższe niż używane. A to już naprawdę dobra oferta.
windofchange

Postautor: Ghoul00 » 04 grudnia 2020, 02:01 - pt

mczay pisze:Zastanawiam się czy lepiej kupić nowe auto a może używane? Zastanawiam się czy warto jeszcze w obecnych czasach inwestować w nowe samochody. Zwłaszcza że ceny mają też kosmiczne.

Wydaje mi się że teraz gdy jest wyprzedaż 2020, opłaca się kupić nowe, nieużywane auto, które nie będzie skarbonką. Przymieżam się właśnie do zakupu samochodu, na Bardzkiej we Wro jest całkiem fajna oferta np. Ford Puma 1.0 EcoBoost Trend za jakieś 70 tysięcy, co sądzicie?
Ghoul00

Postautor: Moska90 » 04 grudnia 2020, 11:38 - pt

Zawsze powinniscie dobierać samochód pod kątem Waszych potrzeb. Jeśli szukacie dużego SUVa, to może warto poczekać, aż wejdzie nowa toyota higlander? Ja jestem bardzo zainteresowana tym pojazdem, bo szukamy właśnie jakiejś hybrydy na siedem osób. W http://www.asmoto.pl/nowa-toyota-highla ... -w-polsce/ widziałam specyfikację tego pojazdu i bardzo podoba mi się zarówno jego linia zewnętrzna, jak i wyposażenie. Warto zwrócić na to uwage, bo to może być dobrym wyborem dla Was.
Moska90

Postautor: SteffAnja » 09 grudnia 2020, 14:55 - śr

A stary samochód pewnie sprzedajecie? Warto tu wiedzieć czym się różni wyrejestrowanie samochodu od jego zbycia, ja ostatnio się tego dowiedziałam. Na stronie https://www.mfind.pl/akademia/druki-ube ... ierz-wzor/ piszą o komplecie dokumentów jakie musicie załatwić w przypadku zbycia auta.
SteffAnja

Postautor: Vinop » 11 grudnia 2020, 14:47 - pt

Niezależnie czy ostatecznie zdecydujesz się na nowe auto, czy używane, sprawdź AutoSalon. Co to takiego? Już ci wszystko tłumaczę! Jest to platforma, na której przedsiębiorcy, czy osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą mogę znaleźć pojazd, którego potrzebują. Co więcej, od razu mogą sfinansować go za pomocą leasingu. Najlepszego jeszcze nie napisałem, otóż można to zrealizować bez wychodzenia z domu. Po prostu spokojnie i wygodnie, z własnego salonu, wybierasz samochód dla swojej firmy. Na obecne czasy, świetnie i bardzo wygodne rozwiązanie. Co ważne, rozwiązanie dające wiele korzyści. Nie mógłbym w tym miejscu nie wspomnieć o szerokiej gamie dostępnych samochodów. Dzięki temu każdy przedsiębiorca powinien znaleźć model dopasowany do jego indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Gdyby zainteresowała was ta platforma, to wystarczy zerknąć pod ten adres https://www.scmultirent.pl/autosalon w internecie i oczywiście poczytać. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania już się tam znajdują. Polecam zerknąć!
Vinop

Postautor: arek565 » 14 grudnia 2020, 11:36 - pn

Może chcecie swój samochód sprzedać szybko i bez kombinacji? Koniecznie zgłoście się do http://www.lider-auto.pl/skup-samochodo ... zonych.php oni skupują samochody i płacą za nie gotówką. Także załatwicie wszystko szybko i od ręki. Polecam zajrzeć i zapoznać się z ich ofertą.
arek565

Postautor: alicjagr » 25 grudnia 2020, 03:58 - pt

mczay pisze:Zastanawiam się czy lepiej kupić nowe auto a może używane? Zastanawiam się czy warto jeszcze w obecnych czasach inwestować w nowe samochody. Zwłaszcza że ceny mają też kosmiczne.

moim zdaniem bez sensu, bo auta tak szybko traca na wartosci ze to sie nie oplaca
kupc cos 3-5letniego i bedzie super, tylko z pewnego zrodla.
alicjagr

Postautor: Aligator » 05 stycznia 2021, 14:06 - wt

Najlepiej kupić auto jak najbardziej sprawne, by służyło dobrze jak najdłużej. Jeśli będzie konieczne naprawienie go, to stare części można sprzedać na skupie katalizatorów i trochę zaoszczędzić. ;)
Aligator

Postautor: whiterose » 05 stycznia 2021, 21:33 - wt

W sumie możecie kupić samochód, jaki tylko chcecie... Wszystko zależy jednak od was- jaki model szukacie. Możecie więc zajrzeć sobie na ogłoszenia pokato.pl i tam znajdziecie wiele interesujących propozycji. Nawet znajdziecie oferty typu kupię auto i możesz sprzedać coś swojego.
whiterose

Poprzednia

Wróć do Rozmowy o motoryzacji