Jaki samochód kupić?

Forum o samochodach, motorach

Jaki samochód kupić?

Postautor: mczay » 03 września 2020, 17:04 - czw

Zastanawiam się czy lepiej kupić nowe auto a może używane? Zastanawiam się czy warto jeszcze w obecnych czasach inwestować w nowe samochody. Zwłaszcza że ceny mają też kosmiczne.
mczay

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: płaczka » 05 września 2020, 01:52 - sob

Naprawdę wszystko zależy od tego na jakie auto Cię obecnie stać. Jeśli nie ma się pieniędzy na samochód nowy z salonu to się takiego nie kupuje - proste. Ale jak ktoś fundusze posiada to na 100% będzie wybierał samochód nowy. I ja mam tak samo. Jeśli mnie stać to czemu mam decydować się na auto używane gdzie nie mam nigdy pewności co tak naprawdę kupię, kiedy będę zmuszona w niego inwestować. Zobaczcie na nową toyotę https://www.toyota.zabrze.pl/news/nowa- ... o-w-polsce . Ta toyota highlander ma się pojawić w Polsce już w przyszłym roku. Jeśli kogoś stać na taki samochód to na pewno kupi ze względu na bardzo bogate wyposażenie, moc, design.
płaczka

Postautor: onaion » 10 września 2020, 13:36 - czw

Kiedy już sobie kupicie Wasze wymarzone auto, nie zapomnijcie o jego odpowiednim wyposażeniu. Moim zdaniem w każdym samochodzie przyda się kamera cofania. Taki sprzęt można kupić na przykład w sklepie internetowym https://smartcams.pl/46-kamery-cofania-w-ramce po całkiem atrakcyjnej cenie, polecam więc się tam rozejrzeć ;)
onaion

Postautor: marudna » 15 września 2020, 18:50 - wt

Wszystko zależy od tego jakim dysponujesz budżetem,jeśli stać cię na auto nowe to lepiej kupić nowe,masz większe szanse ,że pojeździsz nim trochę, zanim będziesz musiał wymieniać zużyte części.Fajnie,jak przed zakupem zorientujesz się czy twoje nowe auto będzie mogło mieć doczepioną przyczepę campingową,taka forma turystyki coraz bardziej popularna,może w przyszłości i ciebie zainteresować.
Chcąc dokupić przyczepę warto bliżej poznać przyczepy kempingowe jednoosiowe, zużywają mniej paliwa niż dwuosiowe i są łatwiejsze podczas wykonywania manewrów na drodze.
marudna

Postautor: alicjakruk21 » 15 września 2020, 21:39 - wt

ja mam audi i jestem zadowolona :)
alicjakruk21

Postautor: iskra » 19 września 2020, 10:41 - sob

Każdy ma inne oczekiwania co do własnego samochodu. Wybór jest, nie można powiedzieć. Po wizycie w Porsche Centrum Sopot tylko się upewniłam, że Macan to ten samochód,którego chcę zostać właścicielką. A jakie wyposażenie, bajka po prostu.
iskra

Postautor: Vinop » 23 września 2020, 11:52 - śr

Moim zdaniem ważny jest nie tylko wybór samego samochodu, ale także wybór finansowania. Z mojego doświadczenia wynika, że wielu przedsiębiorców nie przywiązuje do tego aspektu należytej uwagi. Według mnie to poważny błąd w ich wykonaniu. Pamiętajcie, w takim przypadku należy skontaktować się ze sprawdzoną instytucją. Są ta zbyt poważne sprawy, żeby oddawać je w ręce przypadkowi. Zapytacie może, no dobrze, ale gdzie takiej szukać? Ja już trochę poszukałem i mój wybór padł na https://www.scmultirent.pl/ tę organizację. Przede wszystkim warto tutaj zwrócić uwagę na jasną i czytelną ścieżkę finansowania pojazdu. Jest ona wymieniona na ich stronie, więc nie będę jej tutaj przytaczał. Zainteresowani na pewno sprawdzą w wolnym czasie. Do tego dochodzi szeroki wybór usług, czego chcieć więcej?! Jeżeli zastanawiacie się nad sfinansowaniem samochodu firmowego, to warto zerknąć i zobaczyć jak wygląda ich oferta! Pozdrawiam wszystkich i pamiętajcie, warto korzystać z instytucji, które zdobyły uznanie na rynku.
Vinop

Postautor: rybcia » 28 września 2020, 14:34 - pn

Kup taki samochód, który nie będzie się psuł. Skorzystaj z takiej możliwości jak pomoc przy zakupie samochodu Lublin: https://auto-inspekcje.pl/ . Dzięki temu dowiesz się wszystkiego o aucie, które kupujesz.
rybcia

Postautor: marciniak » 05 października 2020, 11:07 - pn

Nikt Ci nie powie wprost, jaki samochód kupić bo każdy może okazać się awaryjny. Tak było w mojej sytuacji - wtedy pomogła mi pomoc drogowa i holowanie KrakHol Kraków: http://www.pomocdrogowakrakow.pl/ . Polecam jeśli zajdzie taka potrzeba.
marciniak

Postautor: radio94 » 09 października 2020, 17:48 - pt

a czy wypożyczalnia samochodów Katowice was interesuje? Wiecie zanim kupicie samochód to trochę czasu minie, a czymś jeździć trzeba. Także to super opcja. Ja chyba raz korzystałam z wypożyczalni samochodów, moje auto sie zepsuło, więc cos trzeba było zorganizować.
radio94

Wróć do Rozmowy o motoryzacji