Mechanik Piła

Forum o samochodach, motorach

Mechanik Piła

Postautor: Milutka90 » 25 marca 2020, 09:32 - śr

Czy możecie polecić jakiegoś mechanika samochodowego z Piły?
Milutka90

Re: Mechanik Piła

Postautor: onaion » 25 marca 2020, 09:35 - śr

Owszem, ja mogę Ci polecić warsztat Pana Jacka Kaczmarka, z którego ofertą możesz zapoznać się na stronie https://fixmycar.pl/warsztat/12-auto-serwis-jacek-kaczmarek. Zawsze można tam liczyć i szybką i sprawną naprawę praktycznie każdego auta ;)
onaion

Postautor: wally » 14 sierpnia 2020, 07:38 - pt

Zapiszę sobie namiary, dzięki. Ostatnio jeżdżę dosyć sporo po Polsce. Nigdy nie wiadomo, gdzie ci się zepsuje auto. Postanowiłem zrobić listę sprawdzonych mechaników, żeby w razie problemów od razu dzwonić, a nie szukać. Od siebie mogę wam polecić serwis Dacia Dyszkiewicz w Konstancinie Jeziornej. Miałem okazję korzystać z ich usług dwa razy. Naprawa ekspresowa.
wally

Postautor: Beowolf » 20 sierpnia 2020, 12:12 - czw

W Trójmieście również jest bardzo dobry warsztat - AMSerwis, gdzie zajmują się turbosprężarkami. Jeśli więc waszemu samochodowi brakuje mocy, a macie turbinę to polecam się do nich wybrać. Na pewno szybko i skutecznie poradzą sobie z problemem.
Beowolf

Postautor: answer » 17 września 2020, 07:18 - czw

Szukanie mechanika, jak i części samochodowych jest strasznie trudne, dlatego jeśli mogę, to podpowiem wam, że sklep 2407.pl ma fajne cenowo i pod względem dostępności, produkty. Oczywiście musicie je po marce szukać, tak najwygodniej, ale katalog jest nieskomplikowany i w zupełności warto jest tutaj sprawdzić części dla swojego samochodu, ale może i dla kogoś z rodziny...
answer

Wróć do Rozmowy o motoryzacji