Strona 1 z 2

Samochód po wypadku

Post: 23 grudnia 2019, 09:31 - pn
autor: Milutka90
Co zrobić z samochodem po wypadku?

Re: Samochód po wypadku

Post: 23 grudnia 2019, 09:32 - pn
autor: onaion
Moim zdaniem taki samochód najlepiej byłoby sprzedać w skupie samochodowym. Na przykład na stronie https://skupaut.waw.pl/skup-aut-radzymin/ swoją ofertę przedstawia skup aut powypadkowych. Jak się Wam ona podoba?

Re: Samochód po wypadku

Post: 28 grudnia 2019, 20:58 - sob
autor: Blistka
Ogłoszenie w serwisie internetowym to najrozsądniejsze rozwiązanie. Bardzo dużo osób z nich korzysta, szczególnie jeżeli ktoś chce coś kupić lokalnie. Wrzuć ogłoszenie w dziale samochody używane i opisz tam wszystko. Zawsze może się zdarzyć, że ktoś będzie potrzebować go na części.

Re: Samochód po wypadku

Post: 29 stycznia 2020, 22:07 - śr
autor: buntowniczka90
Ja też tak uważam, że najlepiej dać motoryzacja ogłoszenia na portalach ogłoszeniowych i w ten sposób najszybciej idzie za dobrą cenę sprzedać samochód. Niezależnie od tego czy jest on w stanie idealnym, czy w uszkodzonym. Zobaczcie sobie na stronę znajdziesz https://clixs.pl/ jakie ludzie dają ogłoszenia i jakie macie możliwości na tym portalu. Dużym plusem jest fakt, że możesz tam za darmo dodać ogłoszenie.

Re: Samochód po wypadku

Post: 30 stycznia 2020, 14:49 - czw
autor: Hexx
Całkowicie skasowanym, czy nadającym się do naprawy? Bo to spora różnica.
_________________________________________
usg układu moczowego Łódź

Re: Samochód po wypadku

Post: 12 lutego 2020, 10:10 - śr
autor: Aligator
W wielu sytuacjach naprawa samochodu po wypadku nie ma większego sensu, ponieważ samochód zbyt bardzo zniszczony i nie nadaje się już kompletnie do niczego. Polecam zainteresować się blogiem https://katalizators.wordpress.com/, na którym można znaleźć informacje dotyczące tego, co w takich sytuacjach można zrobić. ;)

Re: Samochód po wypadku

Post: 06 marca 2020, 16:12 - pt
autor: opolska
Najlepiej na lawecie odwieźć do mechanika. Jeśli chodzi o lawety to polecam zajrzeć tu: https://lawety.w.poznaniu.pl/. To bardzo dobra firma z Poznania.

Re: Samochód po wypadku

Post: 10 marca 2020, 14:33 - wt
autor: galinana
Wszystko zależy od tego w jakim stanie jest samochód. Jeśli np. nie stało się nic poważnego i koszty naprawy nie są stosunkowo duże, to warto się na nią zdecydować, bo wiadomo, że własne auto zawsze jest najlepsze, ponieważ sami wiemy co w nim jest nie tak i co wymaga wymiany. Swoją drogą przy takich naprawach warto od razu zwrócić uwagę na wszystkie elementy samochodu, które podlegają eksploatacji podczas użytkowania i przy okazji je wymienić, jeśli tego wymagają. Jeśli nie znasz się na motoryzacji, to poszukaj w sieci artykułów na ten temat. Jest tego sporo, więc spokojnie dowiesz się na co zwrócić uwagę. Zaglądnij sobie np. tu: https://ucandopl.wordpress.com/2019/01/22/czym-jest-wielowahaczowe-zawieszenie/.

Re: Samochód po wypadku

Post: 11 marca 2020, 10:31 - śr
autor: Levante
Zależy jak poważny to był wypadek bo czasem w ogóle nie opłaca się go naprawiać tylko wziąć z ubezpieczenia szkodę całkowitą, no chyba że uszkodzenie nie jest bardzo poważne to zastanów się nad naprawą.

Re: Samochód po wypadku

Post: 27 maja 2020, 12:08 - śr
autor: rybcia
Moim zdaniem pierwszym krokiem powinien być kontakt do pomocy drogowej. Najlepiej takiej, która u siebie ma także warsztat samochodowy. Dobrym wyborem będzie pomoc drogowa 24h holowanie TIR: https://jarex24.pl/.