Strona 1 z 1

Samochód po wypadku

Post: 23 grudnia 2019, 09:31 - pn
autor: Milutka90
Co zrobić z samochodem po wypadku?

Re: Samochód po wypadku

Post: 23 grudnia 2019, 09:32 - pn
autor: onaion
Moim zdaniem taki samochód najlepiej byłoby sprzedać w skupie samochodowym. Na przykład na stronie https://skupaut.waw.pl/skup-aut-radzymin/ swoją ofertę przedstawia skup aut powypadkowych. Jak się Wam ona podoba?

Re: Samochód po wypadku

Post: 28 grudnia 2019, 20:58 - sob
autor: Blistka
Ogłoszenie w serwisie internetowym to najrozsądniejsze rozwiązanie. Bardzo dużo osób z nich korzysta, szczególnie jeżeli ktoś chce coś kupić lokalnie. Wrzuć ogłoszenie w dziale samochody używane i opisz tam wszystko. Zawsze może się zdarzyć, że ktoś będzie potrzebować go na części.

Re: Samochód po wypadku

Post: 29 stycznia 2020, 22:07 - śr
autor: buntowniczka90
Ja też tak uważam, że najlepiej dać motoryzacja ogłoszenia na portalach ogłoszeniowych i w ten sposób najszybciej idzie za dobrą cenę sprzedać samochód. Niezależnie od tego czy jest on w stanie idealnym, czy w uszkodzonym. Zobaczcie sobie na stronę znajdziesz https://clixs.pl/ jakie ludzie dają ogłoszenia i jakie macie możliwości na tym portalu. Dużym plusem jest fakt, że możesz tam za darmo dodać ogłoszenie.

Re: Samochód po wypadku

Post: 30 stycznia 2020, 14:49 - czw
autor: Hexx
Całkowicie skasowanym, czy nadającym się do naprawy? Bo to spora różnica.
_________________________________________
usg układu moczowego Łódź

Re: Samochód po wypadku

Post: 12 lutego 2020, 10:10 - śr
autor: Aligator
W wielu sytuacjach naprawa samochodu po wypadku nie ma większego sensu, ponieważ samochód zbyt bardzo zniszczony i nie nadaje się już kompletnie do niczego. Polecam zainteresować się blogiem https://katalizators.wordpress.com/, na którym można znaleźć informacje dotyczące tego, co w takich sytuacjach można zrobić. ;)