Strona 1 z 3

Transport motocykla z Irlandii.

Post: 10 czerwca 2019, 15:03 - pn
autor: rossen
Siema, matomaniacy! Ja również dołączam do Waszego grona, a nawet powiem więcej - chcę sobie ściągnąć z zagranicy jednego z najnowszych motocykli. Czytałem dużo na ten temat - z kim ściągać, ile to kosztuje, na co w dokumentach uważać, ale nadal nie mam gotowego planu. Nawet nie wiem, jak transport zorganizować i jakie będą jego koszta, ale jedno wiem na pewno - nie poddam się i zdobędę motocykl na jakim mi bez wątpienia zależy!c

Re: Transport motocykla z Irlandii.

Post: 15 czerwca 2019, 07:46 - sob
autor: answer
Fajnie widzieć taką konsekwencję i mam nadzieję, że spełnisz swoje marzenie. Jakiś czas temu, zanim urodziło mi się dziecko, też o takim ściągnięciu myślałem i pamiętam, że motocykl możesz kurierem na palecie przywieźć i nie ma z tym większych problemów. Co do dokumentów, to nie pamiętam już za wiele, może lepiej podejdź do jakiejś ubezpieczalni i oni Ci tam więcej powiedzą. Powinni się na tym znać, a jak nie, to urząd komunikacji Ci zostaje.

Re: Transport motocykla z Irlandii.

Post: 19 czerwca 2019, 17:45 - śr
autor: Devil93
Czytałam gdzieś na stronie internetowej dla fanów i motocyklistów, że ściągania motocyklów i skuterów z zagranicy jest ostatnio popularne. Faktem jest, że za przesłanie takiego sprzętu należy dużo zapłacić, ale w krajach takich jak Irlandia czy Wielka Brytania nie ma tak problematycznych dróg, więc kupujemy sprzęt w lepszym stanie. Standardowo płacimy za tumaczenie dokumentów, ewentualne przejazdy drogowe i graniczne.

Re: Transport motocykla z Irlandii.

Post: 26 czerwca 2019, 22:49 - śr
autor: legend
Tematyka ta nie jest mi za bardzo znana, ale że szukałam wczoraj kuriera zagranicznego, to wiem zdecydowanie, że przedsiębiorstwo usługowe Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ takim ściągnięciem motocykla zza granicy się zajmuje. Wyczytałam to w ich opisie usług, ale prawdę mówiąc wcześniej nie wiedziałam, że tym mogą się zajmować kurierzy. Myślałam, że to dotyczy tylko dealerów, albo tych, co auta sprowadzają do naszego kraju.

Re: Transport motocykla z Irlandii.

Post: 05 sierpnia 2019, 12:52 - pn
autor: marciniak
Możesz go spokojnie przewieźć na specjalnej przyczepce. Tego typu przyczepki znajdziesz w ofercie firmy Sebik. Można je kupić lub wypożyczyć. Tu znajdziesz przyczepy do przewozu motocykli i quadów: https://sebik.pl/przyczepy-do-przewozu-motocykli-i-quadow/.

Re: Transport motocykla z Irlandii.

Post: 09 sierpnia 2019, 15:15 - pt
autor: Biała15
A to jest bardzo prosta sprawa bo wystarczy że zgłosisz się do firmy https://symlog.eu/ Tylko oni potrafią zorganizować transport lądowy, morski i powietrzny tak jak trzeba. Kadrę mają zaprawioną w bojach więc nic im nie straszne co gwarantuje że dostawa dojdzie na miejsce i o czasie. Wystarczy że się z nimi skontaktujesz i zrobią ci wycenę takiej usługi.

Re: Transport motocykla z Irlandii.

Post: 02 grudnia 2019, 10:08 - pn
autor: arek565
Może poszukujecie nowego motocykla. Ja polecam serdecznie https://www.hondaplaza.pl/

Re: Transport motocykla z Irlandii.

Post: 08 stycznia 2020, 22:12 - śr
autor: iwa88
Jeśli interesuje Was spedycja drogowa na terenie całego świata to koniecznie zainteresujcie się firmą https://izntrade.com/#section-2 . Posiada ona zgrany zespół zaangażowanych i ambitnych pracowników, którzy dzięki doświadczeniu w branży logistycznej zapewniają profesjonalny i konkurencyjny poziom obsługi.

Re: Transport motocykla z Irlandii.

Post: 15 lipca 2020, 15:20 - śr
autor: radzik
Oj, to może być kosztowne, zwłaszcza jeśli nie znajdziemy nikogo, kto nam po znajomości coś takiego przewiezie. No, ale może zanim zamówimy w sieci, to spróbujemy na przykład tutaj http://www.skup-motocykli.eu/ l poszukać jakiegoś motocykla? Mają różnorodne, a z tego co wiem, to znajdziemy ich w Warszawie, Gdańsku i gdzieś jeszcze. Sprawdźcie na stronie, gdzie co i jak.

Re: Transport motocykla z Irlandii.

Post: 28 września 2020, 09:15 - pn
autor: aniaola37
Sprawdź ofertę firmy transportowej http://astonpartner.pl Wiem, że działają w Szwajcarii ale może coś się zmieniło :)