Strona 1 z 1

Wymiana zbiorników LPG

Post: 21 kwietnia 2018, 13:38 - sob
autor: Abiturient
Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że posiadając samochód na gaz trzeba zwracać uwagę na to, że zbiornik z takiej instalacji ma homologację na 10 lat ? Po tym okresie konieczne jest przeprowadzenie badań dopuszczających butlę do dalszej eksploatacji. Można to zlecić do warsztatu, który robi legalizację zbiorników LPG, albo można wybrać wymianę takiego zbiornika na nowy. Pierwsza opcja jest tańsza, ale za to ta druga pochłania mniej czasu i oczywiście dostajemy nowy zbiornik.
Jeśli ktoś z województwa zachodniopomorskiego potrzebuje aktualnie wymienić zbiornik, to polecam warsztat w Szczecinie : https://zbiorniki-lpg.szczecin.pl/

Re: Wymiana zbiorników LPG

Post: 25 kwietnia 2018, 14:05 - śr
autor: sebastian213
Mam takie auto na LPG i robię przegląd nie co 10 lat tylko co 5 lat sprawdzam instalację gazową

Re: Wymiana zbiorników LPG

Post: 12 maja 2018, 15:15 - sob
autor: egon
Lepiej zapobiegać niż leczyć więc od czasu do czasu nie zaszkodzi wizyta u mechanika. Ostatnio robiłem przegląd instalacji optima Odwiedzam tylko wykwalifikowanych i sprawdzonych mechaników więc jeśli jest coś nie tak to wiem że sumiennie podejdą do sprawy. Oczywiście wszystkiego nie da się przewidzieć ale niektórym awariom można zapobiec.

Re: Wymiana zbiorników LPG

Post: 10 czerwca 2018, 05:42 - ndz
autor: Einar88
W tym roku wymieniałem butlę i robiłem przegląd. Auto już kupiłem z LPG.

Re: Wymiana zbiorników LPG

Post: 25 września 2018, 14:01 - wt
autor: lukaszglinek
Tak więc zrobię :P Dzięki

Re: Wymiana zbiorników LPG

Post: 22 listopada 2019, 10:10 - pt
autor: wawka
A na jakiej konkretnie instalacji jeździcie? Ja mam w samochodzie BRC SQ32 i sprawuje się u mnie bez najmniejszego problemu. Co prawda od czasu do czasu wykonuję przeglądy, sprawdzam czy wszystko jest okej, ale wygoda jazdy i przede wszystkim jej koszty, są na duży plus!

Re: Wymiana zbiorników LPG

Post: 09 lutego 2020, 11:19 - ndz
autor: jajecznica
ja polecam sklep online www.nagaz24.pl Tam kupisz wszystko jeśli chodzi o instalacje gazową w samochodzie. Ostatnio w dobrej cenie udało mi się kupić filtry lpg Polecam, bo fachowo doradzą i szybko zrealizują zamowienie.