moto pasje

Forum o samochodach, motorach

Re: moto pasje

Postautor: KonradSkal » 21 grudnia 2019, 15:56 - sob

Dzień Dobry potrzebna mi jakaś fajna szkoła nauki jazdy. Warszawa jest miastem w którym chciałbym się uczyć prowadzić. Planuję zacząć kurs jakoś w styczniu, najlepiej na początku. Chciałbym żeby kurs trwał nie dłużej niż trzy miesiące.
KonradSkal

Postautor: whiterose » 27 kwietnia 2020, 22:57 - pn

Ja też pasjonuje się w motoryzacji. Lubię naprawiać auta i je skupować. Każdy model ma coś w sobie i to doceniam. Właśnie chciałbym teraz kupić jakieś auto typu SUV, planuje więc przejrzeć sobie ogłoszenia motoryzacja na stronie clixs.pl. Jest to portal ogłoszeniowy, która zawiera najróżniejsze propozycje niemalże z całej Polski. Dlatego na pewno warto tam zajrzeć i sprawdzić co jest w aktualnych ofertach.
whiterose

Postautor: Marcelinka86 » 30 kwietnia 2020, 20:34 - czw

Najlepiej wystawić ogłoszenie za darmo! Bezpłatnie można zamieścić ogłoszenia samochodowe na Pokato.pl.
Myślę, że to najlepsze rozwiązanie, zarówno w przypadku sprzedających, jak i kupujących.
To jeden z ciekawszych portali z ogłoszeniami, na jaki trafiłam w sieci.
Marcelinka86

Postautor: opolska » 18 lipca 2020, 10:41 - sob

Wszystkim fanom jazdy na motorze polecam zakup dobrego kasku :) Takie kaski znajdziecie w ofercie sklepu internetowego Moto-Tour: https://moto-tour.com.pl/pl/products/ka ... 27058.html . Warto się rozejrzeć.
opolska

Poprzednia

Wróć do Rozmowy o motoryzacji