Sport

Przedstaw swoje zainteresowania

Re: Sport

Postautor: Rusałka » 26 stycznia 2021, 22:09 - wt

Uważam, że warto uprawiać sport, bo ruch ma dobry wpływ na zdrowie. Tym bardziej teraz, kiedy większość czasu spędza się przed komputerem naprawdę dobrze jest trochę się poruszać. Fajną opcją jest jazda konna. To nie tylko wielka frajda ale też sposób np. na poprawienie postawy. Jeśli zdecydujecie się na jeździectwo to dobrze jest kupić sobie odpowiednie wyposażenie. Bardzo przydają się oficerki do jazdy konnej, bryczesy, rękawiczki, a także to, co chyba najważniejsze kas lub toczek chroniący głowę. W sklepie Horse Trade znajdziecie szeroki wybór wyposażenia dla jeźdźca.
Rusałka

Postautor: llosiu » 27 lutego 2021, 01:20 - sob

Halny32 pisze:Piłka nożna jest najlepsza. Jak jesteście takim fanem jak ja to polecame. Bardzo duży wybór, jakość bomba. Wracam tu co jakiś czas i oglądam czy jest coś nowego.

Szkoda tylko, że tak wiele boisk jest w złym stanie, jeśłi chodzi o murawę. Pewnym rozwiązaniem jest sztuczna trawa, ale tym zajmują się odpowiednie firmy np. https://orlikserwis.pl/
llosiu

Postautor: PFajtanowski » 28 lutego 2021, 12:31 - ndz

W sumie ja nie mam żadnego ulubionego sportu.
PFajtanowski

Postautor: whiterose » 01 marca 2021, 20:22 - pn

W sumie jak interesuje was trening funkcjonalny globalny, które są oparte o globalne ćwiczeniach, wielopłaszczyznowych ruchach, to możecie zapisać się na nie tutaj przygotowaniemotoryczne.com, Tam pod okiem bardzo dobrych ternerów będziecie mogli trenować i przygotowywać się uprawiania danego sportu.
whiterose

Poprzednia

Wróć do Hobby