Dobry szklarz z Poznania

Przedstaw swoje zainteresowania

Dobry szklarz z Poznania

Postautor: bazyli.michalak » 20 listopada 2014, 11:02 - czw

Chcę sobie kupić balustradę na schody w domu. Szukałem gotowych rozwiazań, ale nie odpowiada m nic. Myślę o indywidualnym projekcie. czy znacie dobrego szklarza z Poznania?

JA narazie znalazłem ofertę na balustrady szklane- Poznań ma trochę wykonawców takich rzeczy, no ale wolałabym kogoś polecanego.
bazyli.michalak

Re: Dobry szklarz z Poznania

Postautor: Rene29 » 19 stycznia 2017, 10:23 - czw

Sprawdź http://line-glass.pl/elementy-szklane/ wykonują różne elementy szklane w tym oczywiście balustrady. Ja z ich usług byłem bardzo zadowolony.
Rene29

Postautor: bura_g » 18 stycznia 2018, 13:59 - czw

Dzięki za namiary. Właśnie przymierzam się do zrobienia szklanej balustrady. Mam nadzieję, że podejmą się tego rodzaju zlecenia :)
bura_g

Postautor: Jerzy1985 » 18 stycznia 2018, 14:11 - czw

A nie znacie może jakiegoś dobrego szklarza bliżej Krakowa? Lub najlepiej w samym mieście?
Jerzy1985

Postautor: Małoząb » 18 stycznia 2018, 14:17 - czw

Jerzy1985 pisze:A nie znacie może jakiegoś dobrego szklarza bliżej Krakowa? Lub najlepiej w samym mieście?

Szwagier zamawiał kiedyś lacobel na wymiar w Krakowie tutaj. Mówił, że to całkiem przyzwoity zakład szklarski. I podobno podejmują się różnych, nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.
Małoząb

Postautor: krystek » 27 stycznia 2020, 11:07 - pn

Ostatnio potrzebny był nam szklarz Wrocław. Obdzwoniliśmy kilku specjalistów, opisaliśmy problem. Chodziło mianowicie o wymianę kilku zmatowiałych szyb, jak również wykonanie drobnego oszklenia. Różnice pomiędzy cenami były ogromne, od kilkuset złotych do kilku tysięcy. Wybraliśmy szklarza, który ma bardzo dobre referencje. Pokazaliśmy mu przy okazji zamysły innych szklarzy, na wykonanie przeszklenia. Od razu wskazał kilka pomysłów, które byłyby niebezpieczne, gdyż szkło nie wytrzymałoby takich naprężeń. W sumie to patrząc okiem laika też mi się to dziwne wydawało. Zamówiony przez nas szklarz bardzo sprawie uwinął się z pracą, zaskoczył nas również tym, że zostawił po sobie idealny porządek - rzadko się to zdarza.
krystek

Wróć do Hobby