Interesuję sie drewnem- tak, tak...

Przedstaw swoje zainteresowania

Re: Interesuję sie drewnem- tak, tak...

Postautor: aleks44 » 25 sierpnia 2018, 11:07 - sob

taki drewniany wystroj jest ladny.
aleks44

Postautor: marciniak » 05 listopada 2018, 13:29 - pn

Schody drewniane prezentują się moim zdaniem super. Pasują zarówno do starszych, jak i do tych bardziej nowoczesnych wnętrz. Tego typu schody ma w ofercie na przykład stolarnia kraków. Polecam zapoznać się bliżej z ich propozycjami.
marciniak

Postautor: Lifts » 17 stycznia 2019, 18:01 - czw

Pewnie że tak - to ponadczasowe i bardzo praktyczne rozwiazanie zwlaszcza jesli w domu są zwierzeta. U nas i schody sa drewniane ale i parkiet. Poza tym drewniane wykonczenia sa na tyle elastyczne ze mozna je komponowac z roznym stylizacjami dzieki czemu calosc zawsze bedzie ze soba wspolgrac. Drewno to jedynie kwestia systematycznej pielegnacji. Parkiet raz w roku wystarczy odmalowac olejem do parkietu luxdecor i ani rozlana herbata ani zabrudzenia mu nie zaszkodza
Lifts

Postautor: fiona45 » 17 stycznia 2019, 21:44 - czw

Jak drewnem to obróbka drewna też Cię interesuje. Może Ci się przydać różnego rodzaju narzędzie do obróbki drewna, które widziałam na http://www.leitz.pl/ , mają tam sporo ciekawych propozycji w dobrej cenie. Myślę, że spodobają Ci się takie rzeczy.
fiona45

Postautor: mary-kate009 » 22 stycznia 2019, 13:21 - wt

Bardzo fajne hobby. Też chciałabym znać się na drewnie, bo jest pięknym i szlachetnym surowcem, ale raczej w kontekście mebli niż budownictwa. Uwielbiam np drewniane, nowoczesne stoły. Jeśli mowa o nietypowym hobby to moje też jest ciekawe. Pasjonuje mnie karate kyokushin, mimo że jestem kobietą a w moim klubie karate są tylko 2 kobiety i 16 mężczyzn :) to chyba mało typowe, co? Jak jest pasja to trzeba w nią inwestować więc na kimono i sprzęt do karate nie oszczędzam bo liczę na jakieś wyniki w przyszłości. Na pasji nie można oszczędzać. Taką mam filozofię zycia ;) Dlatego kimono kupiłam ze 100% porządnej bawełny w tym sklepie: https://garyukimono.pl/pl/c/Karategi/13 a nie jakieś tanie z poliestru. W dobre ochraniacze też inwestuję.
mary-kate009

Postautor: Lifts » 07 lutego 2019, 13:06 - czw

@fiona45 jakbys czytała mi w myslach. Prowadze mała pracownie ze starociami. Wczesniej byly to tylko drobne "robotki" renowacyjne dla znajomych, ale temat troche sie rozrósł, bo drewna nie da się po prostu okiełznać ;p i jak sie okazuje potrafi byc wieczne. A to juz glownie kwestia zabezpieczenia. Za kazdym razem jeszcze przed wydaniem mebla klientowi jeszcze dokladnie go zabezpieczam w ten sposob https://luxdecor.expert/jak-przywrocic- ... wny-blask/ zeby sluzyl mu kolejne lata
Lifts

Postautor: KonradSkal » 30 października 2019, 07:36 - śr

Hej znacie może kogoś kto kładzie parkiety. Gdańsk jest miejscem realizacji tego zamówienia. Parkiety trzeba położyć w całym mieszkaniu. Potrzebny mi ktoś, kto zna się na temacie i szybko wszystko zrobi. Nie chciałbym tez przepłacić zbyt dużo.
KonradSkal

Postautor: Triumph » 29 grudnia 2019, 11:43 - ndz

Drewno to piękna rzecz, zwłaszcza meble z niego w porównaniu do jakiejś płyty meblowej itp. to różnica jest kolosalna. Ale nie wszyscy zdają sobie sprawę jak wiele pracy wymaga taka obróbka drewna, żeby doprowadzić je do tego stanu. Obojętnie czy pracujecie w drewnie czy w metalu to podstawą są dobre narzędzia, a co jeszcze ważniejsze, dobrej jakości, solidny osprzęt, taki jaki sprzedaje sklep Artykuły Techniczne https://artykulytechniczne.pl/produkty/ ... atowe.html. Nie wyobrażam sobie spokojnej pracy, bez odpowiednich frezów, gwintowników, wierteł, noży tokarskich, pogłębiaczy czy nawiertaków.
Triumph

Postautor: SteffAnja » 19 stycznia 2020, 09:20 - ndz

Sporo drewna w domu świetnie wygląda, ja u siebie mam nie tylko meble drewniane ale i dodatki. Polecam wam też tak swój dom zaaranżować. Zacznijcie właśnie od samym mebli. Tu meble elbąg https://dobremeble.elblag.pl/ na pewno bardzo dobrze się sprawdzą. Myślę, że powinniście zobaczyć co proponuje producent Marbo Meble, Layman, czy też Ardsel.
SteffAnja

Postautor: Kalina1 » 27 stycznia 2020, 21:59 - pn

Drewniane schody są rzeczywiście piękne :) myślę ,że warto także pomysleć o nowych balustradach. Myślę ,że balustrady wewnętrzne np takie szklane lub wykonane z drewna to świetny pomysł. Nie tylko prezentują się świetnie ale także jest to inwestycja na wiele długich lat. Firma Chrom-met wykonuje takie balustrady, wystarczy zajrzeć na ich realizacje, moim zdaniem robia niezłe wrażenie i sama chciałbym takie mieć w domu
Kalina1

Poprzednia

Wróć do Hobby