Strona 1 z 4

Blog muzyczny

Post: 20 marca 2013, 22:48 - śr
autor: bloodbishop
Ja bardzo kocham muzykę, słucham najróżniejsze jej odmiany bardzo często. Gram amatorsko na gitarze elektrycznej; chcę grać w zespole rockowym lub metalowym. Jako, że mam też zainteresowania dziennikarstwem muzycznym, to prowadzę bloga muzycznego. Strona ta uwzględnia zmieniające się moje gusta artystyczne na przestrzeni lat. Napisałem artystyczne, ponieważ muzyka jak najbardziej zalicza się do sztuki; ważne tylko jest, aby była wartościowa i poruszała słuchacza, a także widza (jeśli chodzi na koncerty).

Re: Blog muzyczny

Post: 20 marca 2013, 23:36 - śr
autor: bloodbishop
Z moich mniej poważnych zainteresowań, to zabawa konwencja i prowadzenie bloga humorystycznego. Lubię grę słów, absurd, groteskę. Kiedy zauważamy , że w naszym życiu jest coraz częściej obecny śmiech, to zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy zdrowsi i bardziej pozytywnie nastawieni do życia.

Re: Blog muzyczny

Post: 13 lipca 2013, 15:19 - sob
autor: nogas
Ja mam trochę odmienne zainteresowanie, ale też prowadzę bloga podróżniczego. Opisuję moje podróże busem do Niemiec, Holandii czy Francji. Na co dzień jestem nauczycielem języka angielskiego, a kiedy mam urlop to podróżuję :) Pozdrawiam.

Re: Blog muzyczny

Post: 19 czerwca 2015, 21:46 - pt
autor: Coldi
Fajnie, że realizujesz się w tym co kochasz. Blog to bardzo fajny pomysł. Myślałaś o tym, żeby iść do jakiejś szkoły muzycznej aby poszerzać swoje horyzonty. Ja bym Ci poleciła tą szkołę http://szkola-muzyki.pl/zajecia-wokalne-i-spiew/ mają bardzo bogatą ofertę zajęć :)

Re: Blog muzyczny

Post: 25 listopada 2015, 09:39 - śr
autor: Jagoda
Ciekawy jest ten blog. Mój taka ma takie zainteresowania. Pokarzę mu go to sobie poczyta.

Re: Blog muzyczny

Post: 13 września 2016, 11:56 - wt
autor: Zebundu
Podoba mi sie!

Re: Blog muzyczny

Post: 14 września 2016, 10:59 - śr
autor: Nana
Trochę nie w moim stylu ale merytorycznie jest okej

Re: Blog muzyczny

Post: 16 września 2016, 12:01 - pt
autor: Vardovine
ciekawy wyygląd

Re: Blog muzyczny

Post: 12 października 2016, 10:18 - śr
autor: Momo
Fajną grafikę na stronie mają tutaj http://www.escaperoombank.pl. Nadaje jej fajny klimat. Mroczny ale za razem czytelny.

Re: Blog muzyczny

Post: 19 października 2016, 11:47 - śr
autor: szafirek
Bardzo fajny pomysł na bloga. Na pewno znajdzie wielu miłośników. Chociaż ja pozostaje wierny klasykom gatunku i chętnie do nich powracam. Teraz sięgam po rock alternatywny http://fm.tuba.pl/artysta/Red+Hot+Chili+Peppers który niesamowicie dobrze nastraja mnie do życia.