Strona 1 z 2

Górskie wycieczki

Post: 05 października 2020, 09:43 - pn
autor: mczay
Zdarza się Wam chodzić po górach, może interesujecie się wspinaczką? Jakie szczyty już sie udało bądź chcielibyście zdobyć w najbliższym czasie?

Re: Górskie wycieczki

Post: 05 października 2020, 20:13 - pn
autor: płaczka
Jestem po kursie wspinaczkowym, parę szczytów udało mi się już w kraju zaliczyć. Poza granicami jeszcze nie byłam ale wydaje mi się, że wszystko przede mną. Co ciekawe - inspiracji zawsze szukam w sieci na blogu https://idymy.pl/wycieczka-na-przelecz-krzyzne/ . Tu relacja z wycieczki na przełęcz krzyżne. Pewnie znasz. Takie moje marzenie żeby kiedyś z mojej wyprawy udało się tam zamieścić relację. A i polecam ich recenzje sprzętów jak planujesz kompletować asortyment na górskie wspinaczki. Bardzo rzetelnie podchodzą do tematu. Ja jak kupuję to właśnie te buty, kijki które polecają. I się nie zawiodłam.

Re: Górskie wycieczki

Post: 22 października 2020, 11:14 - czw
autor: mariaajola
kiedyś chodziłam, teraz już wiek nie ten :( i czasu mniej. A szkoda, bo bardzo mi tego brakuje.

Re: Górskie wycieczki

Post: 02 listopada 2020, 21:56 - pn
autor: llosiu
Chętnie bym się wybrał na taką wycieczkę.

Re: Górskie wycieczki

Post: 17 grudnia 2020, 16:03 - czw
autor: Olaprima
My z całą rodzinką uwielbiamy górskie wycieczki, dlatego musimy mieć odpowiednią odzież na takie wyprawy. Teraz będę chciała córci kupić dobrej jakości buty trekkingowe, które widziałam w bardzo dobrej cenie tutaj https://fashionpolska.pl/buty-trekkingo ... /wyprzedaz . Sklep ma właśnie świetną wyprzedaż samych najlepszych i markowych, dlatego warto skorzystać z takiej okazji.

Re: Górskie wycieczki

Post: 13 stycznia 2021, 16:35 - śr
autor: Mustella
Uwielbiam góry o każdej porze roku,od małego często wyjeżdżałam z rodzicami i podziwiałam widoki,teraz kiedy jestem dorosła,staram się tę miłość zaszczepić swoim dzieciakom.Zawsze jednak przed każdą wyprawą w góry,odwiedzam sklep sportowy,by dopasować odzież i obuwie na taką wycieczkę. Dobrze wyposażonym sklepem jest Hummel,można w nim znaleźć ciepłe bluzy damskie i męskie,dobrej jakości obuwie i bieliznę termoaktywną,wszystko w jednym,dobrze zaopatrzonym miejscu.

Re: Górskie wycieczki

Post: 15 stycznia 2021, 16:22 - pt
autor: Czujnikowski
Ja uwielbiam chodzić po górach.

Re: Górskie wycieczki

Post: 11 marca 2021, 14:49 - czw
autor: karolinarowek
Macie racje, góry mają w sobie to coś, możemy tam odpocząć, nabrać dystansu do wielu spraw i pobyć samym ze sobą. Niektórzy chcą jeszcze spełnić swoje marzenia i zdobyć najwyższe szczyty, które są ich celem. Oczywiście do trzeba się do tego odpowiednio przygotować, mieć wiedzę i umiejętności jak zachować się w danej sytuacji. Jeśli szukacie ciekawych propozycji to koniecznie zajrzyjcie tutaj. Ostatnio dużo osób interesuje się trekkingiem i chce się w nim spełniać.

Re: Górskie wycieczki

Post: 14 marca 2021, 18:54 - ndz
autor: alicjakruk21
Na pewno na górskie wycieczki warto zaopatrzyć się w dobrej jakości spodnie trekkingowe, które będą bardzo wygodne i komfortowe podczas noszenia, a w dodatku nie ograniczają ruchów, dają duży przepływ powietrza, dzięki czemu pocenie jest na dużo niższym poziomie. Na stronie https://www.polarsport.pl/odzie/spodnie ... ngowe.html znajdziecie szeroki wybór, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Re: Górskie wycieczki

Post: 15 marca 2021, 15:03 - pn
autor: Hannaha
uwielbiam chodzić po górach, chociaż... ostatnio to średnio przyjemne, kiedy nie masz się jak obrócić... takie tłumy wszędzie.