Czas wolny przed telewizorem

Przedstaw swoje zainteresowania

Re: Czas wolny przed telewizorem

Postautor: rybcia » 17 listopada 2020, 17:46 - wt

Można też przed komputerem :) Poczytać trochę w sieci o różnych ciekawostkach, na przykład takich jak polscy sportowcy. Ja bardzo lubię przegląć różne blogi i portale w poszukiwaniu świeżych informacji.
rybcia

Postautor: dancing_quenn » 23 listopada 2020, 13:58 - pn

Ja oglądam ostatnio sporo seriali na Netflixie. Wkręciłam się w Kochane kłopoty.
dancing_quenn

Postautor: radzik » 17 grudnia 2020, 07:01 - czw

Ja tam się cieszę, kiedy uzyskam czas wolny, by poszerzać naszą wiedzę. Sama jestem zdecydowanie w centrum uwagi, a lubię wiedzieć, co się w mieście dzieje. Na przykład wiem, jakie mamy nowe inwestycje i plany. A mimo to dodatkowo patrzę na to, co się w Polsce dzieje. I tu https://polskimanager.pl/ mam sporo info na ten temat.
radzik

Postautor: milord » 17 stycznia 2021, 17:53 - ndz

tak typowo telewizji to nie ogladam , ale mam wykupiony dostep do vod i duzo fajnych propozycji filmowych tam jest, tym bardziej, ze ja w wiekoszsci ogladam dokumenty i tego typu filmy. ostatnimi czasy ogladalem Zieja, bardzo dobrze zrobiony a Zamachowski pokazal niezla klase
milord

Postautor: janinka8 » 25 stycznia 2021, 23:36 - pn

Moim zdaniem podstawą działania każdej firmy teraz jest odpowiednia szybkość internetu. Na przykład netia ma dobry w ofercie - u pan wybierak.. bo pomyślcie - teraz wszystko załatwia się online i to jest niesamowicie istotne
janinka8

Postautor: kajaM » 28 stycznia 2021, 22:56 - czw

janinka8 pisze:Moim zdaniem podstawą działania każdej firmy teraz jest odpowiednia szybkość internetu. Na przykład netia ma dobry w ofercie - u pan wybierak.. bo pomyślcie - teraz wszystko załatwia się online i to jest niesamowicie istotne

Zgadza się. Szybki internet teraz to podstawa. U nas jest światłowód od Elpos. Całkiem niezłe rozwiązanie. Sprawdziło się i podczas zdalnej pracy i nauki. Oczywiście Netflix też na tym nieźle śmiga :)
kajaM

Postautor: szopentowski » 29 stycznia 2021, 14:01 - pt

Na pewno nie chciałbym spędzać czasu wolnego przed telewizorem.
szopentowski

Postautor: lili » 15 marca 2021, 19:58 - pn

Ja jednak wole swój wolny czas przeznaczyć na czytanie książek . Teraz przerabiam powieść pt " Rosyjski zabójca. Zakochani w mroku. Tom 1" która kupiłam w tym sklepie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/rosyjski-za ... 00155.html . Miłość jest mroczna. Nie taka bajkowa, o jakiej marzą kobiety w swoich fantazjach.
lili

Postautor: Moska90 » 22 marca 2021, 14:26 - pn

Teraz po tych wszystkich lockdownach w końcu można się wyrwać do ludzi. Mam wrazenie, że wszyscy tego bardzo potrzebujemy. Właśnie dlatego zamiast dalej siedzieć przed telewizorem, zdecydowanie lepiej byłoby wybrać się ze znajomymi na dobry standup. W https://biletyna.pl/stand-up/Stand-up-Hybrydy macie możliwość zakupić bilety online, co znacząco ułatwi Wam organizację takiego wyjścia.
Moska90

Postautor: corolla2 » 30 marca 2021, 13:21 - wt

Można też słuchać muzyki w wolnym czasie. Na przykład na winylach. Tutaj znajdziecie sklep z winylami: https://winylownia.pl/ . Wybór płyt i akcesoriów do gramofonu jest tutaj naprawdę bardzo duży.
corolla2

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hobby