Czas wolny przed telewizorem

Przedstaw swoje zainteresowania

Czas wolny przed telewizorem

Postautor: kitkaja » 08 stycznia 2020, 22:41 - śr

Jeśli w telewizji nie mam możliwości obejrzenia tego co chcę to zostaje mi chyba tylko usługa VOD? Chciałabym mieć możliwość obejrzenia wszystkich nowości krótko premierze kinowej a zwłaszcza interesuje mnie mocny thriller. Która platforma ma najlepszy wybór i jest atrakcyjna cenowo?
kitkaja

Re: Czas wolny przed telewizorem

Postautor: Triumph » 11 stycznia 2020, 14:33 - sob

Właśnie jestem przed wyborem telewizji więc również chętnie się dowiem co posiadacie i z czego jesteście zadowoleni w miarę rozsądnej cenie. Podczas montażu sieci zrobiliśmy wyjście na kabel tv tylko w jednym pokoju, a później pomyślałem, że przydałby się telewizor w sypialni, ale żeby nie przeciągać kabli po domu zdecydowałem się na antenę pokojową. Dobrą ofertę na różnego typu urządzenia i akcesoria jak multiswitch, mierniki, rozdzielacze, wzmacniacz dvb t, czy właśnie anteny znalazłem w sklepie Telmor, bo do odpowiedniego podłączenia potrzeba tych kilku rzeczy, a tam mają to wszystko w jednym miejscu i dobrych cenach.
Triumph

Postautor: MacieX822 » 15 stycznia 2020, 13:48 - śr

Ile można siedzieć przed telewizorem... Pomyśl może też o wypadzie do kina, może nawet do teatru. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak świetne są sztuki teatralne, na pewno Ci się to spodoba. Ja staram się kilka razy w roku pójść na jakiś spektakl. Zobacz sobie na stronie https://biletyna.pl/ co ciekawego grają w Twojej okolicy, kupisz od razu przez ten serwis bilet.
MacieX822

Postautor: iskra » 09 maja 2020, 10:13 - sob

To akurat dobry pomysł, żeby obejrzeć coś ciekawego.
iskra

Postautor: gaga12 » 09 maja 2020, 10:52 - sob

Jakiś dobry film przed telewizorem, zawsze :) Tym bardziej jak teraz kina pozamykane pozostaje nam kino w domu. Oglądać jest co, zdecydowanie. Nie wiem czy oglądaliście Zenka, można sobie na VOD wykupić dostęp. Film naprawdę fajny, na wieczorny relaks nadaje się idealnie.
gaga12

Postautor: jajecznica » 17 maja 2020, 10:11 - ndz

gaga12 pisze:Jakiś dobry film przed telewizorem, zawsze :) Tym bardziej jak teraz kina pozamykane pozostaje nam kino w domu. Oglądać jest co, zdecydowanie. Nie wiem czy oglądaliście Zenka, można sobie na VOD wykupić dostęp. Film naprawdę fajny, na wieczorny relaks nadaje się idealnie.

ja lubię takżw wieczory filmowe. Polecam do wypożyczania filmów platformę www.cda360.pl ceny mają konkurencyjne i duzy wybór. Dziś zamierzam obejrzec zenek film 2020 chomikuj ponoc jest bardzo dobry
jajecznica

Postautor: Edyta6 » 18 maja 2020, 18:33 - pn

Poza dobrym telewizorem warto zainwestować w odpowiednią antenę i co ważniejsze - we właściwy montaż bo od niego sporo zależy. Jesli mamy problemy z odbiorem sygnały to taki miernik do ustawiania anteny będzie niezbędny. Ułatwi nam odpowiednie rozstawienie anteny - szczególnie gdy mieszkamy w warunkach gdzie odbiór jest zakłocany przez wszelkiego rodzaju czynniki z zewnątrz.
Edyta6

Postautor: Biała15 » 19 maja 2020, 09:58 - wt

Ja nie oglądam telewizji nie lubie się ogłupiać, o wiele bardziej wolę czytać książki, teraz na stronie jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/bas ... ephen-king znalazłam bardzo ciekawą ksiazke Stephena Kinga i mam nadzieje że uda mi się ją szybko zdobyć.
Biała15

Wróć do Hobby