Pisanie listów

Przedstaw swoje zainteresowania

Pisanie listów

Postautor: Ilonka95 » 08 lipca 2019, 22:13 - pn

Hej wszystkim, moim małym hobby od zawsze bylo pisanie i zbieranie listów. Cała szuflada w moim biurku jest zapchana najróżniejszymi listami od znajomych, rodziny, a nawet obcych mi ludzi, których poznawałam poprzez przelewanie swoich życiorysów na kartkę papieru i wysyłanie ich do siebie nawzajem. Niestety dziś większość z nich nie ma czasu i ochoty na kupowanie papeterii, spędzenie kilkudziesięciu minut nad napisaniem listu, a następnie jeszcze udaniu się na pocztę i postaniu w kolejce żeby ten list nadać na adres odbiorcy.
Ilonka95

Re: Pisanie listów

Postautor: Ilonka95 » 08 lipca 2019, 22:22 - pn

Ilonka95 pisze:Hej wszystkim, moim małym hobby od zawsze bylo pisanie i zbieranie listów. Cała szuflada w moim biurku jest zapchana najróżniejszymi listami od znajomych, rodziny, a nawet obcych mi ludzi, których poznawałam poprzez przelewanie swoich życiorysów na kartkę papieru i wysyłanie ich do siebie nawzajem. Niestety dziś większość z nich nie ma czasu i ochoty na kupowanie papeterii, spędzenie kilkudziesięciu minut nad napisaniem listu, a następnie jeszcze udaniu się na pocztę i postaniu w kolejce żeby ten list nadać na adres odbiorcy.

Dodam tylko, że w tej chwili jedyną alternatywą dla mnie jest http://www.Postsspot.pl gdzie można popisać z nowopoznanymi znajomymi i powymieniac się wiadomości w formie listów. Wiadomości są naprawdę ciekawe i starannie napisane, a przy tym można poznać świetnych ludzi. A co wy myślicie o pisaniu listów?
Ilonka95

Postautor: onaion » 29 marca 2022, 09:52 - wt

W dzisiejszych czasach chyba bardziej popularne jest jednak pisane maili :) Moim zdaniem warto również potrafić napisać takiego maila po angielsku. Ostatnio szukałam wskazówek w tym temacie i znalazłam bardzo fajny artykuł na stronie internetowej profi-lingua.pl/blog/jak-pisac-maile-po-angielsku. Dokładnie opisuje on, jak takiego maila napisać.
onaion

Postautor: Reportowicz » 29 marca 2022, 19:45 - wt

Myślę, że już na dzień dzisiejszy mało kto to robi ale może faktycznie jakieś pojedyncze osoby się znajdą. Ja jeszcze chciałbym dodać, że jestem zawsze zainteresowany tym co dzieje się dookoła mnie. Na pewno e poznań wiadomości z ostatniej chwili są niezwykle ważne i właśnie dlatego staram się jak najczęściej do nich zaglądać.
Reportowicz

Wróć do Hobby