Pisanie listów

Przedstaw swoje zainteresowania

Pisanie listów

Postautor: Ilonka95 » 08 lipca 2019, 22:13 - pn

Hej wszystkim, moim małym hobby od zawsze bylo pisanie i zbieranie listów. Cała szuflada w moim biurku jest zapchana najróżniejszymi listami od znajomych, rodziny, a nawet obcych mi ludzi, których poznawałam poprzez przelewanie swoich życiorysów na kartkę papieru i wysyłanie ich do siebie nawzajem. Niestety dziś większość z nich nie ma czasu i ochoty na kupowanie papeterii, spędzenie kilkudziesięciu minut nad napisaniem listu, a następnie jeszcze udaniu się na pocztę i postaniu w kolejce żeby ten list nadać na adres odbiorcy.
Ilonka95

Re: Pisanie listów

Postautor: Ilonka95 » 08 lipca 2019, 22:22 - pn

Ilonka95 pisze:Hej wszystkim, moim małym hobby od zawsze bylo pisanie i zbieranie listów. Cała szuflada w moim biurku jest zapchana najróżniejszymi listami od znajomych, rodziny, a nawet obcych mi ludzi, których poznawałam poprzez przelewanie swoich życiorysów na kartkę papieru i wysyłanie ich do siebie nawzajem. Niestety dziś większość z nich nie ma czasu i ochoty na kupowanie papeterii, spędzenie kilkudziesięciu minut nad napisaniem listu, a następnie jeszcze udaniu się na pocztę i postaniu w kolejce żeby ten list nadać na adres odbiorcy.

Dodam tylko, że w tej chwili jedyną alternatywą dla mnie jest http://www.Postsspot.pl gdzie można popisać z nowopoznanymi znajomymi i powymieniac się wiadomości w formie listów. Wiadomości są naprawdę ciekawe i starannie napisane, a przy tym można poznać świetnych ludzi. A co wy myślicie o pisaniu listów?
Ilonka95

Wróć do Hobby