Strona 1 z 1

Eksport - Stany Zjednoczone.

Post: 05 maja 2018, 19:19 - sob
autor: Vinop
Wyceń i zleć transport swojego ładunku do Stany Zjednoczone w 3 minuty. Wybierając z listy odpowiednie miejsce załadunku w swoim kraju oraz miejsce dostawy w kraju Stany Zjednoczone otrzymasz aktualną ofertę za eksport ładunku. Wystarczy, że zaznaczysz rodzaj opakowania towaru, podasz jego wymiary oraz wagę, a zapoznasz się z ostatecznym kosztem eksportu do Stany Zjednoczone. Spedycja morska i lotnicza to domena ekspertów spedycyjnych firmy Jeżeli interesuje Cię wycena spedycji do innych miejsc niż proponowane na stronie, skorzystaj z pomocy ich spedytorów.

Re: Eksport - Stany Zjednoczone.

Post: 12 czerwca 2018, 10:23 - wt
autor: evann304
Nie mam niestety za bardzo doświadczenia w tym obszarze tematycznym... Nie będę mógł pomóc...

Re: Eksport - Stany Zjednoczone.

Post: 20 kwietnia 2019, 12:23 - sob
autor: Biała15
Jakikolwiek byś transport nie potrzebował to firma https://symlog.eu/ załatwi temat. Dla nich nie będzie problemem przewieźć dany towar bo mogą to zrobić lądem, morzem lub powietrzem. Ty mówisz gdzie a oni mówią za ile i na kiedy i temat z głowy. I pamiętaj żeby swój towar powierzać specjalistom a nie będzie problemów.

Re: Eksport - Stany Zjednoczone.

Post: 29 kwietnia 2019, 10:37 - pn
autor: marciniak
Może zainteresuje Cię też transport ponadgabarytowy? Na stronie https://spt24.eu/ znajdziesz wszystkie informacje na ten temat. Moim zdaniem jest to całkiem ciekawa opcja i warto się nią zainteresować.

Re: Eksport - Stany Zjednoczone.

Post: 14 maja 2019, 19:09 - wt
autor: arek565
Gdyby ktoś poszukiwał dobrej firmy logistycznej która pomoże w obszarze transportu to polecam serdecznie firmę https://aw-polska.pl/tanie-przesylki-zagraniczne/ firma ta pełni usługi logistyczne oraz zobowiązuje się do zorganizowania usługi przewozowej lub kurierskiej oraz do zawarcia na rzecz swojego klienta umowy z Przewoźnikiem. Zobaczcie koniecznie na stronę. Profesjonalna firma. Polecam.

Re: Eksport - Stany Zjednoczone.

Post: 31 sierpnia 2020, 14:36 - pn
autor: Moska90
To bardziej złożona kwestia. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zawsze stawiali na jak najlepszych kontrahentów w tym temacie. Tutaj nie ma co się zastanawiać. Nieważne, czy w grę wchodzą stany zjednoczone, czy import z chin, firma z którą podejmujecie współpracę, zawsze powinna być sprawdzona i rzetelna. Tylko to daje Wam pewność, że nie wkopiecie się na minę.

Re: Eksport - Stany Zjednoczone.

Post: 01 września 2020, 13:52 - wt
autor: 7247FranekCz
Z tego co pamiętam to mamy bardzo wysokie cła na towar eksportowany ze Stanów Zjednoczonych. Niestety to jest bardzo duży minus, który utrudnia rozszerzenie współpracy z tym krajem.

___
PIT zerowy

Re: Eksport - Stany Zjednoczone.

Post: 02 września 2020, 10:52 - śr
autor: Igor
W ostatnim czasie moja firma też coraz więcej eksportuje towary za granicę i szukaliśmy sprawdzonej firmy kurierskiej, która będzie dostarczać produkty do Klientów. Niedawno trafiliśmy na stronę, która oferuje m.in. wysyłkę do Szwajcarii: https://www.parcelabc.pl/wysylka-c1/przesylki-do-szwajcarii/212 gdzie znajduje się najwięcej kluczowych Klientów. Zależało nam, by znaleźć przewoźnika, który bez problemu będzie w korzystnych cenach dostarczał paczki do tego kraju. Za pomocą platformy Parcel ABC jest to możliwe. Jak najbardziej polecam ;)

Re: Eksport - Stany Zjednoczone.

Post: 06 września 2020, 09:46 - ndz
autor: NorbertFR
Taki eksport to musi być trudna logistycznie operacja.

Re: Eksport - Stany Zjednoczone.

Post: 19 listopada 2020, 14:40 - czw
autor: Strelka
Jak widzicie tu szanse dla siebie to warto spróbować. Jednak dużo łatwiej jest znaleźć rynki zbytu gdzieś bliżej granicy. Jak będziecie chcieli spróbować z rynkami wschodnimi to postawcie na pomoc firmy ccrw.pl Doradzą w odpowiednich certyfikatach, które będą tu niezbędne, a także pomogą je uzyskać.