Strona 1 z 2

muzyka elektroniczna

Post: 04 kwietnia 2018, 00:50 - śr
autor: wertykalny
Siema :D Znajdę tu jakiegoś fana muzyki elektronicznej? Wybieramy się ze znajomymi na Ultra Party Camp na Chorwację, który obejmuje imprezowanie na terenie festiwalu ultra europe. Mega dobry klimat :D Jedzie ktoś z Was?

Re: muzyka elektroniczna

Post: 20 kwietnia 2018, 21:06 - pt
autor: rukola
A kiedy planujecie jechać? Ja co prawda wolę raczej delikatniejsze brzmienia, typu: http://fm.tuba.pl/gatunek/Blues .Ale mój brat bardzo lubi elektronikę, takze dam mu znać:)

Re: muzyka elektroniczna

Post: 20 kwietnia 2018, 22:26 - pt
autor: Gnusmas
Nie słucham takiej :P

Re: muzyka elektroniczna

Post: 12 czerwca 2018, 10:29 - wt
autor: evann304
A może warto doradzić się w tym kwestiach znajomych? Moim zdaniem to może być dobrym wyjściem.

Re: muzyka elektroniczna

Post: 16 czerwca 2018, 10:38 - sob
autor: wawka
Ja jednak, mimo wszystko, lubię spokojniejsze brzmienia. Ostatnimi czasy moim faworytem wśród wykonawców jest bez wątpienia Mirek Bieliński, a ta piosenka https://www.youtube.com/watch?v=POXqmYRLk1g to po prostu mistrzostow. Mogłabym jej słuchać praktycznie cały czas. Jestem ciekawa, czy wam też się podoba?

Re: muzyka elektroniczna

Post: 14 marca 2019, 21:29 - czw
autor: kitkaja
Ja lubię słuchać muzyki głośno ale niestety dziecko ma nadwrażliwość słuchową. Muszę mu kupić słuchawki https://drumcenter.pl/product-pol-3821- ... zieci.html W przedszkolu też się nie raz przydadzą.

Re: muzyka elektroniczna

Post: 14 kwietnia 2019, 15:33 - ndz
autor: rossen
Przyznam, że muzyka elektroniczna jest mi obca. Nie słuchałam takiej nigdy, ani też nie znam nikogo, kto by taką lubił. Ogólnie moje nuty to muzyka współczesna, ale też troszkę hip-hopu. Lubię posłuchać jej na podobnych do tych https://www.ceneo.pl/Sluchawki/p:Xiaomi.htm , słuchawkach. Mam nadzieję, że mi na pasja do muzyki nie minie, jak będę dorastać, bo naprawdę lubię to dziś.

Re: muzyka elektroniczna

Post: 17 kwietnia 2019, 09:00 - śr
autor: Greysowa
Na pewno jest takich coraz więcej ;D Nawet klasyczna gitara z biegiem lat się zmieniała i powstały dzieki temu niepowtarzalne efekty gitarowe, grane na wielu koncertach. Jeżeli siedzicie w temacie, może nawet gracie na gitarze to zasilacze do efektów od https://rocktone.pl/c/28/zasilacze-do-efektow.html a także inne propozycje ich akcesoriów gitarowych na pewno wam się przydadzą.

Re: muzyka elektroniczna

Post: 06 sierpnia 2019, 13:32 - wt
autor: sofia32
Gdzieś czytałam, że w odbiorze muzyki niezwykle ważna jest akustyka. Tu https://www.mega-acoustic.pl/poradnik-akustyczny/ nawet znalazłam ciekawy poradnik w tym temacie. Czy słuchając muzyki macie na względzie właśnie akustykę? Dostosowujecie odpowiednio pomieszczenia czy raczej nie przywiązujecie do tego wagi?

Re: muzyka elektroniczna

Post: 03 września 2019, 10:28 - wt
autor: iwa88
Słuchawki nauszne wcale nie dają takiej jakości dźwięku no i nie ma co ukrywać, że często ich ceny są wręcz zaporowe. Na szczęscie słuchawki douszne można teraz kupić w bardzo dobrej jakości, gdzie dźwięk jest wyraźny. Dodatkowo te słuchawki https://matrixmedia.pl/sluchawki-douszn ... biale.html są bardzo wygodne i nie powodują żadnego zmęczenia czy dyskomfortu.