Strona 1 z 1

Ogrodnictwo jako hobby

Post: 16 października 2017, 08:52 - pn
autor: og.pers
Ogrody i piękne to najlepsze zestawienie słów jakie możemy sobie wyobrazić myśląc o własnym domu. Aby prawidłowo dopieścić o swój ogród powinieneś uwzględnić wiele istotnych składników. Zapoznając się z naszymi artykułami dowiesz się wszystkiego o pielęgnacji ogrodów. Nasz portal dedykujemy miłośnikom i pasjonatom pięknych ogrodów.

Re: Ogrodnictwo jako hobby

Post: 25 października 2017, 21:31 - śr
autor: swol
ogrodnictwo jest świetnym hobby według mnie :) poelcam wszystkim

Re: Ogrodnictwo jako hobby

Post: 11 grudnia 2017, 15:12 - pn
autor: gosiakostwo
Ja bym popytał o to znajomych... To się naprawdę zaskakująco często sprawdza :D

Re: Ogrodnictwo jako hobby

Post: 09 stycznia 2018, 14:12 - wt
autor: Klon246
Też myślę, że u znajomych zdecydowanie łatwiej o dobrą odpowiedź niż tutaj - na forum regionalnym :P

Re: Ogrodnictwo jako hobby

Post: 02 lutego 2018, 00:40 - pt
autor: Cutli
Jak dla mnie za dużo zajmuje to czasu.

Re: Ogrodnictwo jako hobby

Post: 13 maja 2018, 17:09 - ndz
autor: domi78
Jeśli ktoś lubi urządzać ogród i chce by był piękny to nic trudnego samu zrobić. Teraz jest tyle inspiracji w necie że łatwo znaleźć coś. Wystarczy tylko wtedy kupić sobie ozdobne krzewy, kwiaty i byliny. Sadzonki są dostępne na allegro https://allegro.pl/kategoria/rosliny-by ... 06?order=m sama też szukałam i znalazłam kilka rodzai które chcę mieć u siebie w ogrodzie.

Re: Ogrodnictwo jako hobby

Post: 18 maja 2018, 20:15 - pt
autor: hennka
Praca w ogrodzie może sprawiać przyjemność. Macie swoje ogrody? Jak dbacie o rośliny? Teraz widziałam tutaj https://www.syngenta.pl/ dobrej jakości preparaty do ich ochrony i przeciwko chorobom. Warto pomyśleć o kupieniu takich i odpowiednim pielęgnowaniu roślin.

Re: Ogrodnictwo jako hobby

Post: 23 maja 2018, 10:36 - śr
autor: sarana
Również stosuję środki ochrony roślin, ale też bardzo przydatna jest taka plandeka https://www.castorama.pl/produkty/ogrod ... -g-m2.html , która chroni rośliny przed mocnymi wiatrami czy ulewami. Od kiedy ją stosuję moje uprawy zdecydowanie lepiej rosną :)

Re: Ogrodnictwo jako hobby

Post: 09 czerwca 2018, 15:39 - sob
autor: Einar88
Lubię mieć w ogrodzie grządki warzywne, zawsze to lepsze nić warzywa ze sklepu:) Chociaz mój ogród nie jest duży co roku coś sieję, sadzę. W tym roku bardzo ładnie poszła cukinia i groszek:) Zadbałem też oczywiście o trawnik i zamówiłem fajną ławkę z bali drewnianych, żeby wieczorami można było posiedzieć w ogrodzie ze znajomymi.