Nauka i edukacja

Przedstaw swoje zainteresowania

Re: Nauka i edukacja

Postautor: buntowniczka90 » 25 października 2022, 13:16 - wt

Ach no tak... Edukacja jest bardzo ważna, kiedyś my się też uczyliśmy, a dzisiaj trzeba pilnować dzieci. Jak chodzi o mnie to teraz muszę powoli sprawdzić sobie na egzamin ósmoklasisty lektury jakie będzie trzeba znać, bo chce powoli pracować z dzieckiem nad nimi.
buntowniczka90

Postautor: sarana » 31 października 2022, 00:36 - pn

Jeśli ktoś zastanawia się nad pójściem do szkoły policealnej i jest z Warszawy to polecam sprawdzić ofertę szkoły https://profesjaedukacja.pl/ . Edukacja jest bezpłatna i obejmuje bardzo wiele kierunków. Bardzo popularny jest asystentka stomatologiczna i mnie to nie dziwi, w końcu można po nim znaleźć fajną pracę
sarana

Postautor: ksenia456 » 23 listopada 2022, 22:29 - śr

Studia to marzenie wielu osób i myślę, że jak najbardziej można sięgać po taką edukację. Najważniejsze jest jednak to, aby zdecydować się na właściwy kierunek. Jeśli chcecie sprawdzić, jakie studia są warte sprawdzenia, to zerknijcie tutaj . Uczelnia ma naprawdę odpowiednie opinie, więc warto się zainteresować.
ksenia456

Postautor: kitkaja » 24 listopada 2022, 12:25 - czw

Jeśli chodzi o przyszłość to ja zalecam dobry wybór jeśli chodzi o kierunek studiów. Na pewno sprawdzą się kierunki ekonomiczne a ciekawą ofertę ma ten uniwersytet https://studiuj.uek.krakow.pl/listings/kierunek-ekonomia-stacjonarne-i-stopien/ Nie tylko chodzi o kierunki ale i lokalizację placówki a ta mieści się w Krakowie które jako miasto daje wiele możliwości. Idealne miejsce na studia.
kitkaja

Poprzednia

Wróć do Hobby