Strona 1 z 9

Medycyna estetyczna

Post: 02 lutego 2017, 10:46 - czw
autor: CzarnaKlaudia
Korzystacie z zabiegów medycyny estetycznej? Przyznajecie się do tego wśród znajomych? Napiszcie, jakie zabiegi sobie robiliście.

Re: Medycyna estetyczna

Post: 16 lutego 2017, 14:01 - czw
autor: szaraczek103
Ja sobie nie robiłem zabiegów, ale moja żona owszem. Korzystała z usług gabinetu Dermedika w Krakowie. Robiła tam sobie wypełnianie zmarszczek u doktora Ordynowskiego. Wygląda teraz naprawdę bardzo fajnie! :)

Re: Medycyna estetyczna

Post: 11 maja 2017, 22:51 - czw
autor: spicybartek
Moja dziewczyna robiła sobie natomiast zabieg mezoterapii igłowej. Mówiła, że zabieg był trochę nieprzyjemny, ale do zniesienia. Za to efekty jakie uzyskala są świetne. Nawet ja zauwazyłem, jak bardzo poprawiła się jej cera. Zabieg robiła sobie w gabinecie dermedika.

Re: Medycyna estetyczna

Post: 26 maja 2017, 14:22 - pt
autor: wertykalny
Ja uważam, że wszystko jest dla ludzi. Medtycyna estetyczna także. ja sam korzystałem z zabiegu wypełniania zmarszczek w gabinecie dermedika w krakowie. Mimo młodego wieku miałem bardzo mocne bruzdy na czole, które uprzykrzały mi życie. W końcu mam spokój i czuje się lepiej.

Re: Medycyna estetyczna

Post: 01 czerwca 2017, 15:14 - czw
autor: Małoząb
Ja zastanawiam się nad zrobieniem sobie mezoterapii igłowej. Ale jak czytam o tym zabiegu, trochę mnie to przeraża.

Re: Medycyna estetyczna

Post: 07 czerwca 2017, 18:05 - śr
autor: weropi
Witam! Może zapytanie nie związane z estetyką, ale z medycyną jak najbardziej. Co sądzicie o takich firmach transportowych: http://www.dar-med.net/ - czy opłaca się korzystać z ich usług?

Re: Medycyna estetyczna

Post: 09 czerwca 2017, 12:48 - pt
autor: michalt123
Co jak co ale warto przed wszelkimi zabiegami skorzystać z ubezpieczenia na życie bo nigdy nie wiemy co może się stać podczas takiej operacji ;)

Re: Medycyna estetyczna

Post: 10 czerwca 2017, 09:33 - sob
autor: maślanka
Ja teraz przed latem zrobiłam sobie zabieg liporadiologii vinci. Jest to zabieg ujędrniająco antycellulitowy. Świetnie dziala na wszystkich partiach ciała. Ja oczywiście postawiłam na uda i brzuch. Zrobiłam sobie ten zabieg w gabinecie dermedika w krakowie, efekty są super!

Re: Medycyna estetyczna

Post: 30 czerwca 2017, 12:23 - pt
autor: jeremy
Bardzo fajnym zabiegiem na cellulit jest karboksyterapia. Można się dzięki niej pozbyć cellulitu calkowicie! Wiem, że wykonują taki zabieg na pewno w gabinecie dermedika w krakowie.

Re: Medycyna estetyczna

Post: 16 lipca 2017, 21:33 - ndz
autor: maślanka
Ja też korzystałam kilka razy z zabiegów medycyny estetycznej. Bardzo polubilam gabinet dermedika w krakowie, gdzie bylam ostatnio na kilku fajnych zabiegach. W pełni profesjonalny gabinet.