Medycyna estetyczna

Recenzje instytucji,firm, produktów

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: rossen » 24 listopada 2020, 14:14 - wt

Oj, no w sumie jak o tym tak piszecie i piszecie, to może poradzicie, czy do kliniki m-clinic.eu warto się wybrać na modelowanie sylwetki? Wiem, że powinnam ćwiczyć, ale nie miałam nigdy do tego weny, więc wolałabym po prostu tego nie robić. Macie na to jakieś pomysły? JAKIE W OGÓLE są szanse, że uda mi się znów mieć płaski brzuch, jak dawniej?
rossen

Postautor: whiterose » 18 grudnia 2020, 20:47 - pt

A czy ktoś z was był może na zabiegach z medycyny estetycznej w salonie urody J`adore Instytut https://jadoreinstytut.com/warszawa/ofe ... a-warszawa ? Pytam, ponieważ zauważyłam sporo pozytywnych opinii na ich temat i zastanawiam się czy do nich się nie zapisać na kilka zabiegów.
whiterose

Postautor: alicjakruk21 » 03 stycznia 2021, 02:02 - ndz

Prowadząc własną działalność opierającą się np. na kosmetyce bądź medycynie estetycznej, warto zainwestować w dobrej jakości sprzęt, który sprawi, że wizyta w salonie będzie odbywała się w komfortowych i miłych warunkach. Na pewno w każdym gabinecie powinien znaleźć się fotel kosmetyczny , na którym każdy z klientów będzie mógł relaksować się podczas zabiegu. Warto wybierać sprzęt renomowany i posiadający dobre opinie wśród użytkowników.
alicjakruk21

Postautor: jomaLONOwski » 04 stycznia 2021, 19:00 - pn

Ja nie jestem zwolennikiem takiej medycyny.
jomaLONOwski

Postautor: wawka » 18 stycznia 2021, 16:30 - pn

Ja nie widzę nic złego w medycynie estetycznej, o ile potrafimy z takich zabiegów korzystać z umiarem. Prawda jest taka, że jeśli wybierzemy sprawdzony gabinet, to mamy pewność, że lekarze tak nam doradzą, żebyśmy faktycznie wyszły zadowolone, z nieprzesadzonym efektem. Ja na przykład powiększałam usta w https://malaklinikaurody.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Usta faktycznie są większe, ale wyglądają przy tym mega naturalnie.
wawka

Poprzednia

Wróć do Opinie