Przeprowadzka. Od czego zacząć?

Recenzje instytucji,firm, produktów

Przeprowadzka. Od czego zacząć?

Postautor: maślanka » 09 sierpnia 2016, 18:52 - wt

Niedługo czeka mnie wyprowadzka i kompletnie nie wiem od czego zacząć. Macie jakieś sugestie i tricki, które pomogą to zrobić bezboleśnie. Mam już firmę przeprowadzkową namierzoną - najtanszaprzeprowadzka.pl. Czytałem o nich dużo pozytywnych opinii, mają duże doświadczenie i na studencką kieszeń, ale nie wszystko przecież dam radę wrzucić do auta i niektóre rzeczy muszę wziąć do auta.
maślanka

Re: Przeprowadzka. Od czego zacząć?

Postautor: Blistka » 10 grudnia 2017, 00:13 - ndz

Najlepiej zacząć od szukania sprawdzonej firmy, która pomoże Ci z przeprowadzką. Pomogą Ci wszystko zorganizować tak, by naprawdę nie kosztowało Cię to ani zbyt dużo wysiłku, ani pieniędzy. Firma TDU http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl zajmuje się zarówno przeprowadzkami krajowymi, jak i zagranicznymi, nie ma więc przeprowadzki, której by się nie podjęli. Dodatkowy atut to to, że kierowca zawsze bezpłatnie pomoże zarówno z załadunkiem, jak i rozładunkiem Twoich rzeczy. Jest to bardzo duże udogodnienie.
Blistka

Postautor: spicybartek » 10 grudnia 2017, 20:20 - ndz

Ja przy przeprowadzce korzystalem z usług firmy Transport prywatny wiki z warszawy. bardzo dobra i solidna firma. Byli bardzo ostrożni podczas transportu.
spicybartek

Postautor: Bartek22 » 10 grudnia 2017, 21:18 - ndz

Jeśli chodzi o przeprowadzki to firm jest masa.
Bartek22

Postautor: jeremy » 27 grudnia 2017, 12:55 - śr

No ja bym zaczął od wyszukania firmy, która pomoże w przeprowadzce i przewiezieniu wszystkich rzeczy na nowe mieszkanie. Sam korzystalem z firmy http://transportprywatny.com i jestem zadowolony, bo przewieźli mi wszystko bardzo ostrożnie.
jeremy

Postautor: Jerzy1985 » 16 stycznia 2018, 09:05 - wt

Bartek22 pisze:Jeśli chodzi o przeprowadzki to firm jest masa.

To prawda. Ale która najlepsza? Myślę, że taki ranking firm przeprowadzkowych może okazać się bardzo przydatny.
Jerzy1985

Postautor: szaraczek103 » 21 stycznia 2018, 12:52 - ndz

Myślę, że trzeba zacząć od znalezienia dobrej firmy transportowej. Ja se swojej strony mogę polecić firmę Wiki, bo robiłem z nimi przeprowadzkę w warszawie i poszło bardzo szybko i sprawnie.
szaraczek103

Postautor: max » 29 stycznia 2018, 19:26 - pn

w ciągu 10 lat przeprowadzilem się 7 razy zatem chyba mogę coś na ten temat powiedzieć:) Najważniejsze nie czekać na koniec ale powoli pakować swoje rzeczy. Ja wszystko pakowałem w kartony i opisywałem dzieki temu potem bez problemu sie rozpakowałem.
max

Postautor: spicybartek » 05 marca 2018, 17:19 - pn

Myślę, że trzeba zacząć od spakowania wszystkich kartonów, a potem zatrudnić dobrą firmę od przeprowadzek. My korzystaliśmy akurat z firmy Transport prywatny z warszawy. Bardzo solidna firma, świetnie wszystko zapakowali do samochodu i raz dwa przewieźli.
spicybartek

Postautor: FrankieeFran » 15 kwietnia 2018, 15:59 - ndz

Poszukajcie jakiś blogów na temat transportu, przeprowadzek itp. Na pewno wszystko maja fajnie opisane krok po kroku i na co uważać. Jeżeli chodzi o takie miejsce to na pewno mogę polecić blog http://astonpartner.pl/zakaz-45-godzin- ... w-dotyczy/ głównie jednak jeżeli chodzi o transport dla biznesu, transport międzynarodowe. Poczytacie tam o jego specyfikacji, przepisach prawnych itp.
FrankieeFran

Wróć do Opinie