Strona 1 z 1

PKO czy ideabank dla nowej firmy

Post: 30 czerwca 2016, 12:58 - czw
autor: spicybartek
Hej, zastanawiam się nad wyborem konta w banku dla mojej nowej firmy która bedzie się zajmowała ręczną produkcja róznego rodzaju ozdób. Przeglądałem oferty banków i na polu bitwy zostało dwóch kandydatów, PKO oraz idea bank. Interesuje mnie konta firmwe i nie wiem które wybrac. Macie jakieś doświadczenia jesli chodzi o te banki?

Re: PKO czy ideabank dla nowej firmy

Post: 01 lipca 2016, 13:06 - pt
autor: wertykalny
w PKO ma konto mój ojciec i nie narzeka ale ja z własnego doświadczenie wybrałabym ideabank. Mam tu konto od paru lat, jest tanie w utrzymaniu, co jakiś czas dochodza nowe usługi. OStatnio dostałam dostęp do mobilnego wpłatomatu i ideacloud do zarządzania finansami firmy. Co wiecej mogę wziąc kredyt przez internet co też nie jest standarem w innych bankach. Wg mnei to najlepsza opcja dla przesiębiorcow ;) Rzuć okiem na https://www.ideabank.pl/ranking-kont-bankowych tu masz wszystko fajnie opisane ;)

Re: PKO czy ideabank dla nowej firmy

Post: 24 marca 2017, 13:16 - pt
autor: Blistka
To ja dla osób, które aktualnie poszukują najlepszego konta dla swojej firmy, polecę stronkę http://sukces-w-biznesie.net/konto-firmowe-gdzie-najkorzystniej-wybrac/. Zawiera ona wiele cennych informacji, zarówno gdzie najkorzystniej jest wybrać takie konto, ale również wiele innych, jak np to, skąd pozyskać pieniądze na założenie firmy, czy jak mądrze zarządzać czasem. Myślę, że są to informacje, z którymi na pewno warto się zapoznać, by budować sukces swojej firmy.

Re: PKO czy ideabank dla nowej firmy

Post: 17 maja 2017, 09:21 - śr
autor: Magelan60
Obrazek

Re: PKO czy ideabank dla nowej firmy

Post: 13 sierpnia 2018, 13:46 - pn
autor: Vinop
Ech, wydaje mi się, że w tych zmaganiach brakuje jednego solidnego gracza – Banku Zachodniego WBK. Może odsunięcie ich z konkurencji było nieco zbyt pochopną decyzją? Dla nowej firmy polecałbym po prostu jedną z ich ofert – a konkretnie tą https://www.bzwbk.pl/firmy/rachunki/biz ... -kfgp.html . To pakiet Konto Firmowe Godne Polecenia, które jest takie, jak nazwa sama wskazuje. Uwagę zwrócić trzeba tylko na to, jakie firma ma potrzeby transakcyjne – bo ten pakiet skierowany jest konkretnie dla tych, którzy nie mają ich zbyt wielkim i to takie firmy wyniosą z niego najwięcej korzyści. Świetnie uregulowane jest tam rozliczanie się z ZUSem i Urzędem Skarbowym, 15 pierwszy przelewów w miesiącu za darmo, darmowe prowadzenie dodatkowego konta walutowego, a to tylko kilka na szybko wymienionych zalet związanych z tym kontem. Czubek góry lodowej. Aby przekonać się więcej polecam po prostu dokładnie przeczytać ofertę i może jeszcze raz przemyśleć dogłębnie swoją decyzję.

Re: PKO czy ideabank dla nowej firmy

Post: 30 czerwca 2020, 18:40 - wt
autor: Moska90
A to nie ma w Polsce innych banków? Jeśli naprawdę chcecie wybrać odpowiednie konto, to po prostu zajrzyjcie do https://www.bankmillennium.pl/klienci-i ... /konto-360 i sprawdźcie, jak w tym porównaniu wypada konto 360 w banku millenium. Sporo dobrego słyszałem na ten temat, więc czuję, że to powinno się sprawdzić u Was najlepiej. Nie ma co bagatelizować tak istotnej kwestii.

Re: PKO czy ideabank dla nowej firmy

Post: 21 lipca 2020, 09:08 - wt
autor: Emanuelek2559
Ja w sumie korzystam tylko i wyłącznie z usług tego pierwszego banku, no ale generalnie nie prowadzę firmy, więc korzystam z konta indywidualnego. To pewnie się dużo różni.

___
Wypożyczalnia krzeseł