Polska czy zagranica?

Recenzje instytucji,firm, produktów

Re: Polska czy zagranica?

Postautor: Rene29 » 12 września 2017, 09:09 - wt

Myślę, czyby na wiosnę nie wynająć jakieś chatki nad naszymi Mazurami. Głównie zwiedzam inne kraje, ale na Mazurach nigdy nie byłem. Jak tak przeglądam te oferty: http://www.e-wczasy.pl/noclegi/region/mazury-i-podlasie/ to ceny są bardzo w porządku. Panie i Panowie, warto je odwiedzić :?:
Rene29

Postautor: lajmil » 17 września 2017, 18:02 - ndz

zapowiada się świetnie biorąc pod uwagę fakt, że jest tam tylko pare domków i piękna przyroda więc mam nadzieje, że nabiorę odpowiednich sił przed powrotem do pracy
lajmil

Postautor: wertykalny » 20 września 2017, 06:18 - śr

zagraniczne wojaże to tylko azja. a w polsce na długi weekend świetne jest trójmiasto. gdańsk jest wspaniały. a na miejscu trzeba koniecznie zjeść jakieś tradycyjne danie z restauracji żuraw - jak odkryliśmy to miesjce to wracamy tam z radością na śniadanko rano albo na pyszne pierogi na obiad :) gdańska starówka nieporównywalna z żadną :)
wertykalny

Postautor: daminlis » 03 października 2017, 12:48 - wt

Zdecydowanie lepiej za granicę
daminlis

Postautor: alasek » 05 października 2017, 10:10 - czw

Polska, nasz kraj, nasza Ojczyzna :)
alasek

Postautor: wiktoria » 23 listopada 2017, 13:49 - czw

Mówi się "cudze chwalicie, swego nie znacie". Warto zatem poznać swoje i... cudze :) Tak naprawdę warto jechać i w Polskę i za granicę, wszystko zależy od czasu, kierunku, oczekiwań i... towarzystwa :) Dodam jeszcze od siebie, że trafiłem niedawno na taki tekst o podróżowaniu z dzieckiem, który chyba warto poznać jeżeli planujemy dłuższą podróż z naszymi pociechami.
wiktoria

Postautor: monteo » 05 grudnia 2017, 08:40 - wt

Faktycznie warto zwiedzać swój kraj, ale i poznawać zagranicę. My szukamy ofert w internecie z dużym wyprzedzeniem. W tedy najłatwiej o promocyjne ceny. No i nie jeździmy autem tylko korzystamy z lotów. Nasze auto zostaje na strzeżonym, monitorowanym parkingu https://www.parking-lotnisko.pl/ A my w ciągu kilku minut podstawionymi busami dostajemy się na lotnisko. Trzeba zaznaczyć ze transfer jest bezpłatny. Potem lot, a na miejscu wypożycza się auto i zwiedza. To najlepsza forma odpoczynku naszej rodzinki. Lubimy zwiedzać sami i nie być przez nikogo ograniczani. Teraz nam się marzą Włochy, mam nadzieję że córka znajdzie odpowiednie i tanie propozycje w internecie. Ona jest wręcz mistrzem w takim wyszukiwaniu.
monteo

Postautor: Benek121 » 06 grudnia 2017, 10:22 - śr

jak na moje to lepsza zagranica
Benek121

Postautor: Blistka » 14 grudnia 2017, 01:28 - czw

Pewnie lepiej ze względu na wysokość zarobków, ale niekiedy trzeba przez to przeorganizować całe swoje dotychczasowe życie. Lepiej jest się więc zastanowić, czy nie bardziej opłacalne byłoby założyć jakiś swój, własny biznes w kraju. Wiele cennych porad można znaleźć na blogu mistrzmotywacji.pl/blog. Ostatnio właśnie tam też widziałam wypowiedź autora w związku z pracą za granicą, warto więc zerknąć. Myślę, że niejedną osobę to zmotywuje do działania.
Blistka

Postautor: misi3k » 21 grudnia 2017, 14:48 - czw

Hej,
ja to głównie stawiam na zwiedzanie miast. Swoją przygode zaczełem od miast polskich- Wrocław, Kraków, Lublin i inne. W tamtym roku byłem w Lublinie, zatrzymałem się w hotelu Akropol. To świetne miejsce do wypoczynku zobaczcie sami http://akropol.lublin.pl/ mają tam duże i czyste pokoje, świetną obsługę i resteuracje z pyszynymi daniami:)
Polecam dla każdego- wyjątkowe miejsce!
misi3k

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opinie