Polska czy zagranica?

Recenzje instytucji,firm, produktów

Re: Polska czy zagranica?

Postautor: Wiktoria82 » 29 stycznia 2018, 20:59 - pn

Prowadzenie własnego biznesu w kraju to nie jest zły pomysł. Gospodarka naprawdę się szybko u nas rozwija, jest duży popyt i wciąż wiele niezagospodarowanych pomysłów na naprawdę opłacalny biznes. Wyprowadzka z kraju często wcale nie jest taka kolorowa jak się ludziom wydaje.
Wiktoria82

Postautor: marciniak » 05 lutego 2018, 16:06 - pn

Jeśli chodzi o pracę to myślę, że czasem warto zastanowić się nad wyjazdem za granicę. Sama poważnie biorę pod uwagę wyjazd do Niemiec. Udało mi się znaleźć ofertę pracy w Niemczech jako opiekunka dla osób starszych: http://ambercare24.pl/. Myślę, że tak wysokie zarobki przyciągną wielu chętnych.
marciniak

Postautor: ela677 » 26 lutego 2018, 17:35 - pn

To dobre rozwiązanie, zwłaszcza, że z Niemiec łatwo można wyskoczyć na trochę do domu. Znajoma pracuje w okolicach Berlina i jak ma dzień, czy 2 wolnego, to wpada do domu we Wrocławiu. Jeździ z Ekspres Bus i jest bardzo zadowolona. Busy wyposażone w klimatyzację, USB i tv. Jeżdżą bezpiecznie, punktualnie i co najważniejsze, są tanie.
ela677

Postautor: Blistka » 05 marca 2018, 01:06 - pn

Raczej zagranica. Po Polsce można jeździć w weekendy lub gdy jest majówka, ale jak są wakacje to warto wybrać się w jakieś dalsze zakątki Ziemi. Wdaje mi się, że szczególnie warta poznania jest Indonezja https://duabenua.com/pl/?noredirect=pl_PL Taki też plan sobie obrałam na tegoroczne wakacje. Wycieczki organizowane przez biuro Dua Benua charakteryzują się niesamowitym rozplanowaniem każdego dnia. Można wiele poznać, dokładnie wniknąć w tamtejszą kulturę, mieć styczność z przyrodą. To ważne, by w życiu poznawać nowe miejsca i mieć co wspominać.
Blistka

Postautor: sandersania » 08 marca 2018, 08:23 - czw

Moim zdaniem na dłuższy wyjazd warto pojechać gdzieś dalej za granicę. Natomiast w Polsce fajnie jest jeździć na krótkie, kilkudniowe wyjazdy. Sama ostatnio byłam w Krakowie. Zatrzymałam się w hotel kraków stare miasto. Sam wyjazd wspominam bardzo dobrze, ale największe wrażenie zrobił na mnie właśnie hotel. Dawno nie spotkałam się z tak dobrą obsługą w hotelu. Polecam każdemu ten hotel, kto wybiera się zarówno prywatnie jak i służbowo do Krakowa.
sandersania

Postautor: Leno » 10 marca 2018, 22:37 - sob

Jesli chodzi o wakacje to już kwestia gustu i tego, co lubimy robic. Ja zawsze spędzam wakacje aktywnie. Kocham góry więc dla mnie liczy się tylko aktywny wypoczynek. Co roku jade przynajmniej na dwie górskie wyprawy z biurem Explpruj. Oni najlepiej organizują wyjazdy. Zawsze wszystko jest zaplanowane i nie ma żadnych niespodzianek. Cenowo też wychodzi bardzo korzystnie na tle innych biur.
Leno

Postautor: xsoniax » 11 marca 2018, 21:39 - ndz

hiszpaniaa
xsoniax

Postautor: Wiktoria82 » 26 marca 2018, 09:57 - pn

Ja staram się zachować równowagę i zwiedzać zarówno miasta zagranicą, jak i w Polsce. Ale zgadzam się, że ludzie często nie doceniają piękna miast czy innych terenów w naszym kraju i myślą, że zagranicą jest lepiej. Ja ostatnio byłam kilka dni na Dolnym Śląsku - pochodziłam trochę po górach, na jednej dzień zatrzymałam się we Wrocławiu (przy okazji polecam na nocleg apartments wroclaw). Wcześniej byłam tam tylko przejazdem, a to naprawdę piękne okolice.
Wiktoria82

Postautor: radio94 » 26 marca 2018, 10:21 - pn

polka
radio94

Postautor: benia55 » 23 kwietnia 2018, 18:04 - pn

Ja zdecydowałam się na pracę zagranicą i nie żałuję. Pracuję w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech. stawki dużo lepsze niż w kraju. Jeśli chodzi o firmę, z którą współpracuję to jest to agencja Dolce Vita. Praca na podstawie umowy, dobre stawki i pensje wypłacane zawsze na czas. Można też liczyć na dodatkowe premie np przed świętami.
benia55

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opinie