Strona 1 z 2

Jaki transport do Niemiec wybrać

Post: 18 maja 2016, 21:59 - śr
autor: Anika
Macie może jakieś doświadczenia w związku z wyjazdami do Niemiec?

Re: Jaki transport do Niemiec wybrać

Post: 18 maja 2016, 22:01 - śr
autor: Anika
Chciałabym skorzystać z jakiegoś dobrego środka transportu, jednak póki co nie bardzo wiem, co powinnam wybrać. Rozważałam jazdę koleją, jednak tak na dobrą sprawę nieco się jej obawiam, dlatego też myślę sobie, że najlepszym rozwiązaniem dla mnie będą przewozy do Niemiec Wrocław . Korzystaliście może kiedyś z takiej opcji?

Re: Jaki transport do Niemiec wybrać

Post: 26 czerwca 2016, 19:08 - ndz
autor: moniczka80
Polecam portal http://eurobusy.pl - znajdziecie na nim ponad 60 przewoźników, którzy mają trasy do większości europejskich miast, z opcją dowozu od drzwi do drzwi! To spora wygoda, a koszt dużo niższy niż w przypadku lotu samolotem.

Re: Jaki transport do Niemiec wybrać

Post: 27 czerwca 2016, 20:32 - pn
autor: Momo
Do Niemiec to najlepiej wybrać transport pewny :) Ja często korzystam z firmy z Łodzi ponieważ mają ciekawą opcję busów do wynajmu. Jak mam coś do przywiezienia z Niemiec to zawsze od nich biorę auto. W razie potrzeb tu macie dane kontaktowe.

Re: Jaki transport do Niemiec wybrać

Post: 26 września 2016, 20:57 - pn
autor: To_my_Polacy
Powiem Ci jak to w moim przypadku wygląda. Do tej pory jeździliśmy całą grupą moim samochodem i nikt nie raczył partycypować w kosztach. Zajeździłem swój samochód i to trochę nie fair. Teraz skorzystałem z usług taniej wypożyczalni samochodów i mamy stałą miesięczną opłatę i dzielimy koszty na 8 osób. Jest sprawiedliwie, każdy płaci po równo a ja nie męczę swojego samochodu.

Re: Jaki transport do Niemiec wybrać

Post: 17 sierpnia 2017, 14:45 - czw
autor: onaion
Moim zdaniem najlepiej zgadać się w kilka osób i wypożyczyć sobie busa bez limitu kilometrów, na przykład w firmie KANGOOR, świadczącej usługi na terenie całego kraju. Ceny mają naprawdę atrakcyjne, zresztą sami możecie to sprawdzić na ich stronie www ;)

Re: Jaki transport do Niemiec wybrać

Post: 22 sierpnia 2017, 22:36 - wt
autor: gabiel
uwazac nalezy tylko na uchodzcow w niemczech .

Re: Jaki transport do Niemiec wybrać

Post: 01 września 2017, 10:32 - pt
autor: Magelan60
Obrazek

Re: Jaki transport do Niemiec wybrać

Post: 19 września 2017, 23:22 - wt
autor: Rucen
Anika pisze:Macie może jakieś doświadczenia w związku z wyjazdami do Niemiec?Powiem Ci, że ostatnio trochę tam jeżdżę do pracy i jeśli chodzi o [przewozy do holandii i niemiec to na prawdę solidną firmą jest RKTRANS. Mają bardzo eleganckie busy i zawsze są na czas. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem podróżując z nimi.

Re: Jaki transport do Niemiec wybrać

Post: 02 listopada 2017, 15:42 - czw
autor: Aligator
A ja właśnie nie bardzo przepadam za przejazdami za pośrednictwem busów, bo już niejednokrotnie się na nich zawiodłem. Na chwilę obecną jak dla mnie najwygodniej podróżuje się pociągami. Naprawdę łatwo i intuicyjnie kupić można bilet (np. na stronce http://europodroze.pl/), a sama podróż odbywa się w bardzo wygodnych warunkach, a już na pewno wygodniejszych niż ma to miejsce w przypadku busów. Koleją podróżuję już od lat, bez względu na to, czy do przejechania jest kilkadziesiąt, czy kilkaset kilometrów. ;)