gdzie spotkanie

Recenzje instytucji,firm, produktów

Re: gdzie spotkanie

Postautor: domi78 » 19 maja 2018, 13:00 - sob

Fajne miejsce na spotkanie ze znajomymi można zorganizować w barze. Przecież jest ich tyle że jest na prawdę w czym wybierać, wystarczy popytać który bar polecają, gdzie serwują dobre koktajle drinki itd. Ja jakoś nie mam problemu bo mam swój ulubiony bar w Warszawie http://therootsbar.com/#section-menu zawsze tam się spotykamy by spędzić miło wieczór. Od czasu do czasu nie zaszkodzi taka rozrywka.
domi78

Postautor: monteo » 13 czerwca 2018, 06:03 - śr

A ja słyszałem że bardzo dobrym miejscem na organizowanie wszelkich spotkań jest Karczma Świerardów-Zdrój Tu można mile spędzić czas przy dobrym jedzeniu. Z tego co się dowiedziałem to mają świetną kuchnię polską a też izerską. Dodatkowo mogą was zabrać na wycieczkę po okolicy. Przewodnikiem jest kierowca który świetnie zna historię Świerardowa Zdrój.
monteo

Postautor: maślanka » 27 czerwca 2018, 09:48 - śr

My ostatnio zrobilismy takie spotkanie w zamku ujazdowskim w restauracji instalacje art bistro. panuje tam fajny klimat i mają bardzo dobre jedzenie. Dodatkowo mozna robic grupowe rezerwacje!
maślanka

Postautor: radok » 16 lipca 2018, 15:52 - pn

wydaje mi się, że jest naprawdę wiele możliwości, zdecyduj się tylko
radok

Postautor: mitozelak » 08 września 2020, 09:42 - wt

Może warto się wybrać do teatru na jakąś fajną sztukę? teatr jest całkiem spoko :) Sama wybieram się teraz do lublina na sztukę Trojanki Jana Klaty, zawsze chciałam zobaczyć ten spektakl a on ponoć bardzo dobry :) Idziemy z ekipą we wrzesniu.
mitozelak

Poprzednia

Wróć do Opinie