co sądzicie o państwowej służbie zdrowia?

Recenzje instytucji,firm, produktów

Re: co sądzicie o państwowej służbie zdrowia?

Postautor: Edyta6 » 10 lipca 2019, 23:11 - śr

Cóż, wedlug mnie opinie są tutaj podzielone. Ja jednak wolę chodzic prywatnie - ostatnio nawet moja ciocia ze wzgledu na sedziwy wiek i dolegliwosci zdrowotne wybrala sie do prywatnego domu opieki Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu w okolicach Inowrocławia > Efekt jest taki ze wkoncu zaczela sie czuc lepiej - widac ze personel doklada wszelkich staran aby bylo jej dobrze i aby czula sie jak w domu. To sie nazywa profesjonalna opieka warta kazdej ceny.
Edyta6

Postautor: Kalina1 » 28 grudnia 2019, 17:29 - sob

Bez względu na to na jakim poziomie mamy obecnie państwową słuzbe zdrowia,powinnismy miec podstawową wiedze z zakresu medycyny - jak udzielac pierwszej pomocy i jak obchodzic sie z roznego rodzaju ranami. Wazne jest aby nie dochodzilo do zakażenia - wtedy rana moze nie tylko gorzej sie goic ale takze bezposrednio zagrazac naszemu zdrowiu i życiu. Warto miec odpowiednie preparaty do dezynfekcji jak octenisept - to skuteczny środek który wyeliminuje ryzyko zakażenia.
Kalina1

Postautor: Olaprima » 08 maja 2020, 16:44 - pt

Właściwie nigdy nie było najlepiej w tej naszej służbie zdrowia, a teraz gdy jest pandemia to już w ogóle trudno dostać się do jakiegokolwiek lekarza. Chyba najważniejsze jest to aby nie poddać się żadnej najmniejszej infekcji, a szczególnie koronawirusowi. Dlatego niezbędne jest noszenie specjalnych maseczek. Można sobie wybrać dla siebie odpowiednie na tej stronie https://www.taniomania.pl/t/maseczki-antywirusowe . Ja na pewno zamówię tylko jeszcze zastanawiam się nad rodzajem.
Olaprima

Postautor: krystek » 20 listopada 2020, 14:26 - pt

Sporo zależy od tego, do jakiego ośrodka służby zdrowia się trafi. Są takie miejsca, które mają status typowych umieralni, gdzie opieka nad pacjentami jest fikcją, są też takie miejsca, gdzie faktycznie się troszczą o pacjenta. Mam kolegę, który pracuje w dużym ośrodku, pracy mają pełno cały czas, ale mają świadomość swojej misji, którą realizują. Jakiś czas temu producent obuwia sanitarnego dostarczył im zamówione obuwie - każdy z pracowników ma zapewnione przez firmę obuwie, zapewniające odpowiedni komfort. Odzież pracowniczą i sprzęt też mają zamawianą przez pracodawcę, a nie jak w niektórych miejscach sami muszą sobie organizować. Jak zarządcy potrafią zarządzać ośrodkiem służby zdrowia, to pieniądze są na wszystko - zaopatrzenie i sprzęt. Tam, gdzie są zarządcy bez umiejętności i doświadczenia, pracownicy muszą sobie sami wszystko organizować.
krystek

Poprzednia

Wróć do Opinie