co sądzicie o państwowej służbie zdrowia?

Recenzje instytucji,firm, produktów

Re: co sądzicie o państwowej służbie zdrowia?

Postautor: Edyta6 » 10 lipca 2019, 23:11 - śr

Cóż, wedlug mnie opinie są tutaj podzielone. Ja jednak wolę chodzic prywatnie - ostatnio nawet moja ciocia ze wzgledu na sedziwy wiek i dolegliwosci zdrowotne wybrala sie do prywatnego domu opieki Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu w okolicach Inowrocławia > Efekt jest taki ze wkoncu zaczela sie czuc lepiej - widac ze personel doklada wszelkich staran aby bylo jej dobrze i aby czula sie jak w domu. To sie nazywa profesjonalna opieka warta kazdej ceny.
Edyta6

Postautor: Kalina1 » 28 grudnia 2019, 17:29 - sob

Bez względu na to na jakim poziomie mamy obecnie państwową słuzbe zdrowia,powinnismy miec podstawową wiedze z zakresu medycyny - jak udzielac pierwszej pomocy i jak obchodzic sie z roznego rodzaju ranami. Wazne jest aby nie dochodzilo do zakażenia - wtedy rana moze nie tylko gorzej sie goic ale takze bezposrednio zagrazac naszemu zdrowiu i życiu. Warto miec odpowiednie preparaty do dezynfekcji jak octenisept - to skuteczny środek który wyeliminuje ryzyko zakażenia.
Kalina1

Postautor: Olaprima » 08 maja 2020, 16:44 - pt

Właściwie nigdy nie było najlepiej w tej naszej służbie zdrowia, a teraz gdy jest pandemia to już w ogóle trudno dostać się do jakiegokolwiek lekarza. Chyba najważniejsze jest to aby nie poddać się żadnej najmniejszej infekcji, a szczególnie koronawirusowi. Dlatego niezbędne jest noszenie specjalnych maseczek. Można sobie wybrać dla siebie odpowiednie na tej stronie https://www.taniomania.pl/t/maseczki-antywirusowe . Ja na pewno zamówię tylko jeszcze zastanawiam się nad rodzajem.
Olaprima

Poprzednia

Wróć do Opinie