spotkania sluzbowe

Recenzje instytucji,firm, produktów

Re: spotkania sluzbowe

Postautor: benia55 » 07 lipca 2018, 10:42 - sob

Gdybyście szukali miejsca na zorganizowanie spotkania dla 20-100 osób w okresie wakacyjnym tj od lipca do sierpnia to warto zerknąć na ofertę specjalną hotelu Double tree w Warszawie http://www.doubletreewarsaw.pl/letnie-konferencje. Przy rezerwacji min 15 pokoi w tym czasie otrzymuje się gratis dostęp do świetnie wyposażonej sali konferencyjnej i zajęcia grupowe z trenerem ( joga lub jogging ). Dodatkowo można też wzbogacić tradycyjne przerwy kawowe o stację z lodami czy orzeźwiającymi lemoniadami :) Idealna opcja na upalne lato, nie sądzicie :) ?
benia55

Postautor: buntowniczka90 » 09 lipca 2018, 21:13 - pn

domi78 pisze:
maślanka pisze:sprawdzonym miejscem i uwielbianym przeze mnie i moich gosci jest szampan i truskawki ;)

Jeśli mowa o szampanie, to może wiesz gdzie można kupić dobry szampan ? Potrzebuje kupić z 10 butelek ale takiego na prawdę bardzo dobrego nie to co w sklepie wino musujące. Słyszałam że bardzo dobre mają w sklepie Dom Szampana. Czy może znasz ten sklep ? Przeglądałam oferty szampanów i widzę że mają takie że nawet w sklepie ich nigdy nie widziałam. Opłaca się tu kupić ?

Jak chcesz wiedzieć jak smakuje dobry, prawdziwy szampan zapraszam do restaruacji Bubbles w Warszawie. Właśnie niedawno mąż mnie tam zaprosił i oczarowało mnie to miejsce. Panuje tam przyjemna atmosfera, jedzenie znakomite, ale ten szampan- to już jakaś poezja. Do dzisiaj mam posmak tych wspaniałych bąbelków. Na pewno jeszcze odwiedzę to miejsce.
buntowniczka90

Postautor: domi78 » 15 sierpnia 2018, 07:51 - śr

Spróbujcie zorganizować takie spotkanie w Restauracji Akademia w Warszawie. Myślę, że nie pożałujecie, ponieważ to świetny, prestiżowy lokal. Miałam już tam takie przyjęcie i wspaniale wspominam przyjazną i miłą atmosferę. Elegancko i ze smakiem serwują tam swoje potrawy i bardzo dbają o całą oprawę i wystrój wnętrza. To w sam raz miejsce na taką okazję.
domi78

Postautor: Biała15 » 25 października 2018, 12:11 - czw

Takie spotkania słuzbowe mozesz organizować w formie konferencji pod warszawą w hotelu http://www.hotellamberton.pl/konferencje/ Jest tutaj bardzo wysoki standard, bardzo dobre jedzenie na restauracji oraz cicha i spokojna okolica. Warto będzie sie zainteresować tą stroną ponieważ znajdziesz tutaj wiele ciekawych atrakcji dotyczących takich spotkań. Standard jest wysoki za to oferta cenowa bardzo atrakcyjna.
Biała15

Postautor: bura_g » 14 stycznia 2019, 16:05 - pn

Przy organizacji większej imprezy warto zainwestować w tego typu wydruki reklamowe Zawsze to dodatkowa forma promocji i materiały, na podstawie których Klient może nas znaleźć :)
bura_g

Postautor: Roarrra » 24 lipca 2019, 06:28 - śr

Najczęściej są to konferencje, na które u nas w firmie często się jeździ. Czasami też są to osobne spotkania z konkretnymi klientami. Na takie ewentualności trzeba odpowiednio się przydać, odpowiednio zaprezentować swoją firmę. Zaopatrzcie się w odpowiednie materiały prezentacyjne na https://biurowezakupy24.pl/Prezentacja-i-konferencja Jeżeli prowadzicie wystąpienie, przedstawiacie swoje osiągnięcia, usługi, produkty, to trzeba odpowiednio się do tego przygotować.
Roarrra

Postautor: aniaola37 » 21 października 2019, 09:39 - pn

Myśleliście nad tym żeby wynająć hostessy na takie spotkanie służbowe? Jak dla mnie to bardzo fajny pomysł. Polecam spojrzeć na ofertę od https://papilioagency.com/ :)
aniaola37

Poprzednia

Wróć do Opinie