Hurtownia wyrobów hutniczych

Recenzje instytucji,firm, produktów

Hurtownia wyrobów hutniczych

Postautor: rhornik » 29 października 2013, 16:36 - wt

Chciałbym podzielić się moją opinią na temat hurtowni wyrobów hutniczych gramet. Nie jestem poważnym odbiorcom materiałów hutniczych , mimo wszystko potraktowano mnie bardzo poważnie, poszukiwałem profili stalowych, pomimo tego że takich akurat profili nie mieli na stanie, towar niezwłocznie sprowadzono do hurtowni, dzięki temu mogłem szybko zająć się remontem. A to nie wszystko jako nie dysponowałem odpowiednim autem by towar dostarczono bezpośrednio do mnie! Uważam że takie firmy warto polecać! Szacunek dla klienta powinien być w cenie! brawo Gramet-stal
rhornik

Re: Hurtownia wyrobów hutniczych

Postautor: ela677 » 25 maja 2018, 19:41 - pt

Czy ta firma nadal działa? I czy można tam zamówić od razu cięcie blach?
ela677

Postautor: Filip » 26 maja 2018, 16:06 - sob

Jeżeli szukasz firmy, w której nie tylko kupisz stal nierdzewną, czy blachy,ale też od razu je potniesz, to zajrzyj do tej firmy: https://www.nova-trading.com/pl/page/gięcie-blach. Obsłuży nawet największe zamówienia na terenie całego kraju. W ofercie mają laserowe cięcie blach wodą, czy gięcie. Dostaniesz towar przycięty precyzyjnie. Sama zobacz ich ofertę. Mają dobre ceny, a kilka placówek na terenie kraju gwarantuje szybką dostawę.
Filip

Postautor: bergerowy » 18 lipca 2018, 13:11 - śr

ela677 pisze:Czy ta firma nadal działa? I czy można tam zamówić od razu cięcie blach?

Gięciem blach i wycinaniem laserowym zajmuje się firma http://gieciewalcowanie.pl/. Proponuję się do nich zgłosić, jeśli jest potrzeba wycinania w technologii CNC. Dzięki użyciu lasera można tworzyć niestandardowe kształty przy użyciu różnych rozmiarów blach, a jednocześnie szybko i co najważniejsze uzyskać powtarzalne efekty.
bergerowy

Postautor: ryszard343er » 05 sierpnia 2018, 12:15 - ndz

W tym kraju bardzo mało jest takich hurtowni.
ryszard343er

Postautor: kozlowskiczeslaw1 » 03 września 2018, 14:55 - pn

a czy ta hurtownia ma w swojej ofercie usługi takie jak głębokie wiercenie ? Chodzi mi o coś takiego jak na tej stronie http://akrostal.pl/oferta/glebokie-wiercenie/ . Będę wdzięczny za odpowiedź.
kozlowskiczeslaw1

Postautor: Tobi390 » 18 września 2018, 08:57 - wt

Jeśli chodzi o wycinanie w różnych materiałach to mogę Ci polecić cięcie wodą Rzeszów i firmę CNC-JET. Mają bardzo fajną ofertę, dobre ceny i świetną jakość. My do naszego sklepu bardzo często potrzebujemy wycinanych elementów i współpracujemy z nimi. Wszystko zawsze przebiega bardzo pomyślnie i jestem bardzo zadowolony z tej kooperacji. Gdyby ktoś szukał sprawdzonej firmy tego typu to tutaj jest ich strona http://cncjet.pl/ciecie-woda-rzeszow/.
Tobi390

Postautor: Małoząb » 30 października 2018, 10:59 - wt

A nie lepiej pytać o coś takiego na jakimś branżowym forum? Myślę, że tam uzyskacie precyzyjniejsze informacje na ten temat.
Małoząb

Postautor: Madziulek321 » 30 października 2018, 14:51 - wt

Słyszałam o tej hurtowni wyrobów hutniczych. Znajomy korzystał z ich oferty i bardzo sobie ją chwalił.
Madziulek321

Postautor: wiktoria » 30 października 2018, 15:03 - wt

Dzięki za precyzyjne informacje w tym zakresie. Szef właśnie kazał mi rozeznać temat. teraz tylko pozostaje skontaktować się z nimi i zapytać o warunki współpracy.
wiktoria

Następna

Wróć do Opinie