Strona 1 z 1

Masaż w Poznaniu

Post: 26 września 2013, 16:08 - czw
autor: Wiechol
Aleksander Pniewski to absolwent AWF Poznań, fizjoterapeuta, technik masażysta, nauczyciel masażu i kinezyterapii w poznańskich szkołach policealnych. Pracuje następującymi metodami masażu: terapia manualna, masaż głęboki, terapia tkanek miękkich, PNF. Zajmuje się zarówno masażem jak i rehabilitacją. Swoje usługi świadczy na terenie Poznania.

Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na: http://masaz.w.poznaniu.pl

Re: Masaż w Poznaniu

Post: 07 grudnia 2017, 12:32 - czw
autor: sofia32
Ciekawą opcją jest tajski masaż klasyczny. Myślę, że warto o taki typ masażu rozszerzyć swoją ofertę. Sporo czytałam o tej formie masażu i muszę przyznać, że sama być chętnie skorzystała. Wykorzystuje on różne elementy z jogi czy akupresury. Rozluźnia, redukuje napięcia i różne dolegliwości bólowe. Coś dla mnie.

Re: Masaż w Poznaniu

Post: 07 grudnia 2017, 14:52 - czw
autor: corvaks
Ja nie znam żadnego miejsca...

Re: Masaż w Poznaniu

Post: 04 września 2018, 09:37 - wt
autor: Arancia<3
Ja to niestety mam coraz większe problemy z kręgosłupem. Może znacie jakiś dobry gabinet rehabilitacyjny w Krakowie? Zależy mi na tym, by obejrzał mnie fachowiec.

Re: Masaż w Poznaniu

Post: 04 września 2018, 12:25 - wt
autor: wiktoria
Kiedyś mi mówiono, że ten krakowski rehabilitant jest dobry. Może więc umów się na wizytę do niego. Podobno jego specjalnością jest właśnie leczenie kręgosłupa.

Re: Masaż w Poznaniu

Post: 07 listopada 2018, 13:59 - śr
autor: onaion
A może jeśli już myślicie o masażu w Poznaniu, to warto byłoby się wybrać do jakiegoś SPA? Ja mogę polecić Harmonia SPA, które znajduje się w hotelu http://www.andersiahotel.pl/. Możecie tam liczyć na naprawdę profesjonalnie wykonane masaże, na przykład masaż świecą, gorącymi kamieniami, masaż karku, czy nawet modelujący masaż bańkami chińskimi. W ofercie jest też sporo zabiegów na ciało, polecam się zapoznać, wszystko jest opisane na ich stronie.

Re: Masaż w Poznaniu

Post: 10 sierpnia 2020, 16:52 - pn
autor: arek565
Ja byłam na masażu w masaż łódź bardzo elegancka klinika w Łodzi. Oferują profesjonalne masaże. Poczytajcie dokładna ofertę na stronie oraz cennik. Według mnie najlepsze oferty.

Re: Masaż w Poznaniu

Post: 16 września 2020, 08:25 - śr
autor: daniel36Wilk12
Uwielbiam chodzić na rożnego rodzaje masaże. Ostatnio w internecie znalazłam świetną ofertę w salonie masażu. Ciekawe mnie czy ktoś z was korzystał masaż dla dwojga https://relaxmindandbody.pl/masaz-dla-dwojga. Wygląda to bardzo fajnie i cena jest również bardzo atrakcyjna. Co sądzicie warto iść?